94923

Flash Sale: extra15

Tréninková pomůcka TopSpinPro

ID {{ productCode }}

Tréninková pomůcka TopSpinPro vhodná pro domácí trénink topspinových úderů bez trenéra či jako doplněk pro tenisové školičky.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 94923

Sleva 15%

Flash Sale
13
11
11

Kód kupónu:
extra15
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 199 Kč
Tréninková pomůcka TopSpinPro

Tréninková pomůcka TopSpinPro

4 199
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 4 199 Kč

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Tréninková pomůcka TopSpinPro je vhodná pro domácí trénink topspinových úderů bez trenéra či jako doplněk pro tenisové školičky a kluby. Skladná, rychle rozložitelná pomůcka se vejde do každé skříňky či většího bagu. Trénujte topspin v pohodlí svého domova. Teleskopické tělo je možné nastavit podle výšky hráče. Pomůcka je dodávána s praktickým obalem na přenos.

Topspin snadno a rychle

Pomůcka TopSpinPro pomáhá v prvních krocích učení se rotovaným úderům. Hráč začátečník si v praxi uvědomí a vyzkouší, jak musí míček roztočit, aby dosáhl požadovaného efektu. Trénink přirozenou cestou bez nutnosti trávit úvodní hodiny přímo na kurtu. Člověk tak ušetří nejenom za pronájem dvorce, ale také za práci trenéra.

Do klubů a školiček

Pomůcka TopSpinPro je vhodná také do klubů a školiček, kde zastane práci trenéra, který se tak ve skupině může věnovat dalším dětem. Ideální pomůcka pro kruhový trénink, kde si děti samostatně vyzkouší, jak se hraje úder s horní rotací. Zábavný způsob tréninku oživí stávající postupy.

Pro seniory i pokročilé hráče se zastaralou technikou

Seniorští hráči se zastaralou technikou mají často problém zahrát správně topspinový úder a třeba ani nechápou jakým způsobem toho lze dosáhnout. Tato pomůcka jim přirozenou cestou vyjde vstříc a ukáže jim, co je potřeba udělat pro to, aby míček efektivně roztočili.

Údery se spodní rotací

Pomůcku je možné využít také k tréninku úderů se spodní rotací (čopů) a dokonce i k tréninku podání s boční rotací při asistenci jednoho člověka, který pomůcku podrží hráči nad hlavou (bez nožiček). Součástí balení je i odkaz na tréninková videa (v angličtině).

Náhled videa

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (1)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Zdeněk Ondryáš

přidáno 9. 05. 2022


Dobrý den, dá se na pomůcku TopspinPro sehnat náhradní míček? Děkuji

Denisa Daňková Produktový specialista,

odpovídá


Dobrý den, děkuji za Váš e-mail. Ano, míček se dá sehnat. Poprosím Vás, abyste napsal na adresu: info@raketsport.cz s prosbou o dodání náhradního míčku. Můžete se v e-mailu odkázat na nás, SportObchod.cz