136780

Tenisový výplet Babolat RPM Soft - 12m

ID {{ productCode }}

Tenisový výplet Babolat  RPM Soft - 12m pro kontrolu, spin, razanci a komfort splňuje požadavky pokročilých a náročných juniorských hráčů na turnajové úrovni.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 136780

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Tenisový výplet Babolat  RPM Soft - 12m

Tenisový výplet Babolat RPM Soft - 12m

490
399
Ušetříš 91 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 399 Kč

Parametry

Barva hnědá
Balení Set
Typ výpletu monovlákno
Zaměření výpletu: na cit pro míč, na komfort, na rotaci míče (spin), na sílu a razanci
Tvar struny: kulatý
Délka výpletu 12 m
Maximální napětí struny: 30.0 kg
Určeno pro kategorii hráčů kluboví, závodní a profesionální
Průměr struny: 1.25 mm, 1.30 mm

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Tenisový výplet Babolat  RPM Soft - 12m pro kontrolu, spin, razanci a komfort splňuje požadavky pokročilých a náročných juniorských hráčů na turnajové úrovni. Výplet byl vyvinut jako doplněk k tvrdším výpletům ze série RPM. Výplet je vlastnostmi mezi komfortním XCEL a výkonnostním RPM Team. Vynikající komfort díky polyamidovému materiálu, který nabízí větší pružnost než polyestery nebo kopolyestery z rodiny monovláken.

Co je to za výplet?

Praskají vám multivlákna příliš rychle? Hledáte monovlákno, které je pro vaši ruku pohodlnější a šetrnější? Podívejte se na nejnovější inovaci od Babolatu, která kombinuje to nejlepší z obou světů. Nový polyamidový monofil RPM SOFT je odolnější než multivlákno a komfornější než polyesterové monovlákno.

Slušný komfort i pro vyplétače

Vynikající komfort díky polyamidovému materiálu, který nabízí větší pružnost než polyestery nebo kopolyestery z rodiny monovláken. Extra výhoda pro vyplétače: díky horní vrstvě je vypletení snadnější než s tradičními výplety z co-polyesteru (např. RPM Team).

Trvanlivost a spin

Jeho monovláknová struktura má delší životní cyklus než polyamidové multivlákno. Dvojitý povlak s aramidem dále zvyšuje jeho trvanlivost. Polyamidová struktura RPM SOFT usnadňuje pohyb strun. Ideální struna pro hráče, kteří začínají objevovat spin.

3 vrstvy

Horní vrstva se skládá z CO-polyamidu + silikonu - usnadňuje pohyb strun, ideální pro objevení spinu. Střední vrstva se skládá z CO-polyamidu + aramidového prášku - zvyšuje odolnost pro dobrou životnost. Vnitřní vrstva se skládá z polyamidu – větší pružnost, skvělý komfort.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz