3038 CZK

Tenisová raketa ProKennex Kinetic Q+Tour (300g) Black/Green 2021

Tenisová raketa ProKennex Kinetic Q+Tour (300g) Black/Green 2021 pro pokročilé klubové hráče a juniory s technologií Kinetic Quadfocus pro vynikající komfort paže.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 133331

Další nabídka modelu Kinetic

Tenisová raketa ProKennex Kinetic Q+Tour (300g) Black/Green 2021

Tenisová raketa ProKennex Kinetic Q+Tour (300g) Black/Green 2021

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Modelová řada Kinetic
Roční kolekce 2021
Vypletená raketa ne
Hmotnostní třída těžší rakety (300-314 g)
Hmotnost tenisové rakety 300 g
Kategorie vyvážení rakety 306 - 315 mm
Vyvážení tenisové rakety 315 mm
Kategorie velikosti hlavy (601-644 cm2)
Velikost hlavy 632 cm2
Kategorie délky rakety standardní délka (661-689 mm)
Délka tenisové rakety 685 mm
Vzor výpletu 16 x 19
Šířka rámu: 19 mm
Švihová hmotnost (s výpletem) 329
Materiál rámu rakety Spiral Tech Carbon, High Modulus Graphite
Tuhost rámu: 63 RA
Použitá základní omotávka ProKennex Synthetic
Doporučené napnutí výpletu 22.0 - 29.0 kg

Popis

Tenisová raketa ProKennex Kinetic Q+Tour (300g) Black/Green 2021 pro pokročilé klubové hráče a juniory s technologií Kinetic Quadfocus pro vynikající komfort paže. Pro rok 2021 společnost ProKennex aktualizuje model Ki Q+ Tour (300 g) s elegantní černozelenou kosmetikou, ale zachovává výjimečný komfort a bezpečnost ruky, které definovaly tuto značku. Díky tenkému rámu, vyvážení do ruky a vysoké flexi působí Ki Q+ Tour úžasně klasickým dojmem se skvělou kontrolou.

Výkonná raketa šetřící ruku

Stejně jako předchozí generace poskytuje tato 300 g hráčská raketa středně pokročilým a náročným klubovým hráčům působivou kontrolu a spin při plném švihu. Tato raketa je vybavena nejvyspělejší verzí technologie Kinetic Quadfocus, která rozmisťuje pohyblivou hmotu v klíčových místech hlavy, aby vám poskytla větší stabilitu, sílu a ochranu ruky. Díky technologii Comfort Cap rozšiřuje ProKennex svůj systém Kinetic i na zadní čepičku, což má za následek ještě větší ochranu paže před prudkými vibracemi při úderu. Od základní čáry nabízí Q+ Tour působivou stabilitu vzhledem k hmotnosti, takže se skvěle hodí do náročných výměn s velkými ranaři. Kromě vzoru strun 16x19, který je vhodný pro spin, poskytuje tato raketa vynikající cit a kontrolu. Menší hlava o rozměru 632 cm2 je zárukou přesnosti. Hráči, kteří dokáží využít nečekaně vysokou švihovou hmotnost 329 bodů, budou odměněni dostatečnou silou, aby udrželi soupeře v obraně. U sítě tato raketa nabízí ideální kompromis mezi rychlostí a stabilitou a má skvělý cit pro zahrání velmi přesných míčků k lajnám nebo těsně za síť. Nakonec je to skvělá volba pro hráče, kteří chtějí raketu s klasickým pocitem s příměsí moderního spinu a síly. Příjemný pocit v ruce a nadstandardní komfort je bonusem, který ocení každý hráč s problémy s paží.

 

– Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy, TenisovyTest.cz

Technologie (4)

PRO KENNEX Spiral Tech Carbon

Pro Kennex Spiral Tech Carbon

Technologie Spiral Tech Carbon kombinuje v několika vrstvách speciálně upravený Spiral Graphite a High Modulus Graphite (běžně využívaný při výrobě raket). Spiral Graphite má excelentní tlumící schopnosti a High Modulus Graphite dodává tolik potřebnou sílu a kontrolu. Ve spojení s Nano Epoxy poskytuje tento materiál jedinečnou sílu, pevnost a maximální kontrolu.

Na detail technologie

PRO KENNEX Kinetic Série Q

Pro Kennex Kinetic Q

Inovovaný systém "Q" funguje na stejném principu jako standardní systém Kinetic, kdy kinetická energie, vytvořená během nápřahu a úderu do míče stabilizuje tenisový rám, významně redukuje nárazový šok a vibrační impulsy předávané ruce tenisty, které mohou zapříčinit zdravotní problémy paže. Kinetic "Q" zvyšuje optimální bod zásahu míčku ("sweet spot") na 54% celkové hratelnosti v prostoru výpletového lůžka. V praxi to znamená, že je možné hru zrychlit a to se zlepšenou kontrolou, menší námahou a hlavně menším opotřebením paže. V hlavě rakety jsou viditelně ve čtvercové pozici umístěny 4 generátory s kinetickou hmotou.

Na detail technologie

PRO KENNEX Comfort Cap

Komfortní čepička držadla

ProKennex přidává karbonový povlak na mikročepičky Kinetic v zadní části. Tato technologie rukojeti, pojmenovaná Comfort Cap, je již dlouho součástí řady Kinetic. Využívá pohyblivou hmotu, která pomáhá zajistit "nejlepší tlumení vibrací ve své třídě" a pohodlí.

Na detail technologie

PRO KENNEX Kinetic Quadfocus Technology

Kinetic nové generace

Tato třetí generace systému Kinetic s názvem Quadfocus Technology zahrnuje proces iontového potahování, ale také soustřeďuje umístění komor Kinetic pouze do čtyř oddílů kolem hlavy: na 10. a 2. a 8. a 4. hodině. Přemístěním sekundární hmoty do méně stabilních oblastí rámu vytvořila společnost ProKennex raketu s pevnější konstrukcí, která lépe využívá vlastnosti technologie Kinetic šetřící ruku.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz