94836

Slevový grandslam: roland-garros12

Tenisová raketa Head Graphene 360+ Gravity MP 2021

ID {{ productCode }}

Tenisová raketa - Vypletená raketa ne, Hmotnost tenisové rakety 295 g, Vyvážení tenisové rakety 325 mm, Velikost hlavy 645 cm2 (100 in2), Vzor výpletu 16 x 20

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 94836

12% sleva

Slevový grandslam
5
33
1

Kód kupónu:
roland-garros12
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Graphene 360+ Gravity

Tenisová raketa Head Graphene 360+ Gravity MP 2021

Tenisová raketa Head Graphene 360+ Gravity MP 2021

2 999
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Modelová řada Graphene 360+ Gravity
Roční kolekce 2021
Vypletená raketa ne
Hmotnostní třída středně těžké rakety (280-299 g)
Hmotnost tenisové rakety 295 g
Kategorie vyvážení rakety 316 - 325 mm
Vyvážení tenisové rakety 325 mm
Kategorie velikosti hlavy (645-659 cm2)
Velikost hlavy 645 cm2 (100 in2)
Kategorie délky rakety standardní délka (661-689 mm)
Délka tenisové rakety 685 mm
Vzor výpletu 16 x 20
Šířka rámu 22 mm
Švihová hmotnost (s výpletem) 323
Materiál rámu rakety Graphene 360+
Tuhost rámu: 62 RA
Použitá základní omotávka Head Hydrosorb Pro
Doporučené napnutí výpletu 22.0 - 26.0 kg
Obal rakety OBAL NENÍ SOUČÁSTÍ RAKETY!
Určeno pro kategorii hráčů kluboví
Zaměření kontrola
Barva černá, modrá

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Tenisová raketa Head Graphene Gravity MP 2021 je horká novinka pro rok 2021, kterou doporučuje Alexander Zverev pro agresivní hráče budoucí generace. Inovovaný materiál Graphene 360+ zvyšuje pružnost rakety a v kombinaci s rozšířeným sweetspotem dává hře nový rozměr v podobě přesných a čistě zahraných úderů. Dominujte dvorci a obelstěte gravitaci.

Nový design pro rok 2021

Nová verze Head Gravity MP 2021 nabízí všechny dřívější technologie jako Graphene 360+ a totožné parametry s předchozí generací. Hlavní novinkou je odlišný tzv. flip design, čili dvoubarevné pojetí rámu. Na jedné straně se nachází žlutozelené lemování rámu a na druhé je použita modrofialová barva. Výstřední raketa se tak stává ještě výstřednější.

Agresivně příjemná raketa

Tato horká novinka podobně jako Wilson Clash vyplňuje mezeru na trhu, ale s tím rozdílem, že se hodí mnohem více pro zkušené a závodní hráče. Raketa je pružnější a živější, nicméně zachovává si přesnost úderů, kterou známe z nejvyšší řady raket Head Prestige.

Je komfortní a velmi dobře se ovládá, ale lusknutím prstu dokáže být agresivní a velmi přesná. Bez nadsázky je to univerzální raketa pro zkušené hráče, která zvládá od každého stylu něco, ale bez kompromisů.

Pro koho je?

Head neusnul na vavřínech a podobně jako Wilson se svojí novou řadou Clash přichází s raketami Gravity, které jsou také pružnější o něco více, než jsme u Headu zvyklí. Není to ale zdaleka kopie Clash. Je to spíše závodně pojatý model s velkou tolerancí pro místo zásahu míčku. Díky tomu je pocitově hraní bezstarostné, ale přitom precizní jako s nejpřesnější raketou Head Prestige. Model Gravity tak trochu gravitaci popírá, protože dokáže vykouzlit neuvěřitelně rotované a rychlé topspinové míče, které padají do kurtu jako laserem naváděné bomby. Stejně dominantní je i na volejích a podání. Tento model je určený pro zkušené a turnajové hráče, kteří mají výborně zvládnutou techniku úderů a své tenisové dovednosti dokáží na kurtu prodat ve vší parádě.


 

– Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy –

Parametry:

  • Hlava: 645 cm2
  • Délka: 685 mm
  • Hmotnost: 295 g (bez výpletu)
  • Vyvážení: 325 mm
  • Materiál: Graphene 360+
  • Šířka rámu: 22 mm
  • Vzor strun: 16x20
  • Styl hry: agresivní celodvorcová hra
  • Pro koho je: pokročilé a zkušené klubové hráče

Masivní sweetspot

Ve srovnání s jinými "headkami" má nová Head Gravity MP přibližně o půl centimetru širší hlavu. Naopak na délku je hlava rakety o půl centimetru kratší. Díky takto kulaté hlavě o velikosti 645 cm2 se výrazně zvětšil prostor pro čistý zásah míčku. Raketa tak generuje výrazný topspin s pocitem dokonalé čistoty zásahu a vynikající kontroly.

Dvoubarevný elegán

Od Headu jsme zvyklí na typicky "utažené" designy, kdy raketa působí pevným jednolitým dojmem. U řady Gravity tomu není jinak, ale přesto je oproti ostatním modelům unikátní. Z každé strany je vyvedena v odlišné barvě - žlutozelené a modrofialové. To přitahuje pozornost očí každého, kdo na ní svým zrakem byť jen na okamžik ulpí.

Je libo drtivý forhend ze žlutozelené strany či nekonečně dlouho letící čop ze strany modrofialové? Je to jen na vás, jakou stranu si oblíbíte a jakým úderem své soupeře překvapíte.

Recenze od trenéra

Přečtěte si obsáhlou recenzi rakety Head 360+ Gravity MP přímo od tenisového trenéra a nasbírejte tak co nejvíc informací.

O struny se nebojte

Příjemným detailem je vnější design průchodek, kde jsou struny zapuštěné v kanálku, který jim brání přijít do kontaktu s povrchem. Nemusíte se tak bát, že byste při nízkých čopovaných úderech či při vyklepávání antuky z bot strunu poškodili.

Chcete ještě těžší a výkonnější model pro zkušené a turnajové hráče? Sáhněte po 305 g verzi Head Gravity TOUR 2021.

Hodnocení (1)

506
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Tenisová raketa Head Graphene 360+ Gravity MP 2021 L3
Recenze varianty: L3
Ověřený zákazník

- Vendryně

5

Raketa ideální do ruky , rychlá hra od základní lajny, kontrola úderů, maximální spokojenost

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz