VIDEO: Rozjeďte to s limitovanými edicemi kolečkových bruslí


3 minut čtení

Využijte týdenní akce na limitované modely kolečkových bruslí.
Cyklostezky se už pomalu začínají plnit, takže je na čase omrknout novinky v limitovaných edicích inline bruslí. Tenhle týden je pro vás navíc máme ještě levněji. Výprodej inline bruslí, sleva na limitované edice Chci omrknout limitované modely »

Šampion v poměru cena/výkon

Pánské inline brusle K2 Power 84 zvítězily na letošním Megatestu v kategorii 'Poměr cena/výkon' na plné čáře. Vaše nohy si budou užívat pohodlnou jízdu, zatímco odolný hliníkový rám ztlumí vibrace. Krásně se tak svezete i na nerovném povrchu. Chci brusle K2 Power 84 »

Pro zkušené bruslaře

Kolečkové brusle Rollerblade Spark 90 mají oproti K2 Power 84 větší a tvrdší kolečka. Na těch si jízdu užijí spíš zkušenější a zdatnější bruslaři, kteří už mají pár výletů za sebou. Bota dokonale obepíná nohu a vnitřní výstelka je z rychleschnoucího materiálu, takže se vám jen tak nepropotí. Chci brusle Rollerblade Spark 90 »

Hlavně pohodlně

Inline brusle K2 VO2 90 Boa W a K2 VO2 90 Boa M si budou pochvalovat milovníci pohodlí. Botička K2 Softboot má totiž prodyšnou a lehkou konstrukci a navíc se přesně tvaruje podle vašeho chodidla. V kombinaci s ventilačním systémem a BOA zapínáním pohodlnější nenajdete. Chci brusle K2 VO2 90 Boa W » Chci brusle K2 VO2 90 Boa M »

Na rekreační vyjížďky

Dámské kolečkové brusle Tempish W30 jsou s 80mm kolečky ideální pro začínající a mírně pokročilé bruslařky. Skvěle padnou taky maminkám při vyjížďkách s dětmi. Mají vyndavatelnou vnitřní botičku, kterou díky tomu rychleji a snadno vyčistíte nebo usušíte. Chci brusle Tempish W30 »

O stupeň rychlejší

Vyjeďte na cyklostezky v novém. Pánské inline brusle Tempish Scribe 200 si oblíbí bruslaři, kteří už ovládají základy a chtějí se posunout zase o něco výš. Mají rychlejší, 84mm kolečka a dobře položené těžiště doplňuje ideální poměr mezi rychlostí a ovladatelností. Chci brusle Tempish Scribe 200 »

Další inline čtení v online světě:

Starší články