Naučte se poznat rozdíl více než 100 badmintonových raket Yonex


5 minut čtení

Rozmetejte pochybnosti o tom, která řada raket Yonex je pro vás ta pravá.
Taky propadnete beznaději, když uvidíte více než 100 badmintonových raket Yonex v nabídce? Jak si v takovém množství raket vybrat? Nemusí to být zas tak těžké… Prvním krokem, který pro správný výběr badmintonové rakety Yonex musíte udělat, je vybrat si správnou modelovou řadu. A právě to se v dnešním článku naučíte. Badmintonové rakety Yonex

Bacha na ni, je příliš prudká

Oblíbenou řadou badmintonových raket Yonex je Astrox. Rakety Yonex Astrox mají ve svém shaftu materiál Namd. Technologie Namd ukrývá propojení nanomateriálů s grafitovými vlákny. Raketa Astrox je díky tomu ohebnější a lépe ukládá energii, kterou využijete v útoku. Z toho vyplývá, že badmintonové rakety Yonex Astrox jsou pro vás trefou do černého, pokud jste útočný hráč a potřebujete prudké a přesné smeče. Yonex Astrox má zvuk i mezi profesionálními badmintonisty. S raketou Yonex Astrox 99 hraje například poslední mistr světa Kento Momota. S modelem Astrox 88S zase bývalá světová jednička Viktor Axelsen. Chci raketu Astrox »

Nejlepší obranou je útok

Útočný hráč ještě automaticky neznamená, že do míčku řeže hlava nehlava. Pokud sice jste útoční badmintonisté, ale vyznáváte spíše pestrou celokurtovou hru, začněte uvažovat nad raketami Yonex Voltric. Badmintonové rakety Yonex Voltric jsou vyváženější spíše do hlavy. Tím vám nabídnou neuvěřitelnou sílu a poměrně snadnou manipulaci. [caption id='attachment_13767' align='aligncenter' width='633']Rakety Yonex Voltric jsou ideální pro pestrou celokurtovou hru Rakety Yonex Voltric jsou ideální pro pestrou celokurtovou hru[/caption] Pokud si chcete užít to nejlepší z řady Voltric, sáhněte po nejprodávanější závodní raketě Yonex Voltric Z-Force II s extrémně útočným účinkem. Jestliže zase takový hardcore badmintonista nejste, parádní volbou bude i univerzální raketa Yonex Voltric 7 NEO pro středně pokročilé hráče. Chci raketu Voltric »

Prosviští nad hlavou jako Gripen

Jako existují milovníci rychlých kol, tak existují milovníci míčků svištících nadzvukovou rychlostí. Pokud se hru snažíte zlomit ve svůj prospěch pomocí rychlosti úderů, prolétněte si řadu Yonex Nanoray. Soupeře nenecháte vydechnout, řada badmintonových raket Yonex Nanoray je totiž extrémně rychlá. Když se k tomu přidá hladká ovladatelnost a dostatek kontroly, najdete v ní zalíbení takřka na první omak.

Grafický přehled rozdělení řad badmintonových raket Yonex

Grafický přehled rozdělení řad badmintonových raket Yonex Grafický přehled rozdělení řad badmintonových raket Yonex Stále nejste přesvědčeni o výjimečnosti řady Nanoray? Pak vězte, že nejrychlejší smeč zahrál hráč s badmintonovou raketou Yonex Nanoray Z-Speed. Míček v epickém okamžiku dosáhl rychlosti 493 km/h. Chci raketu Nanoray »

Backhand, forehand...co si budete přát

Řada Yonex Duora si přisvojila označení revoluční řada. Nabídne totiž rozdílný tvar rámu při forehandu a backhandu. Poprvé tak není jedno, jak raketu chytnete, ale pro optimální výsledek si musíte držení pohlídat Badmintonové rakety Yonex Duora se snaží vyjít vstříc valné většině badmintonistů. Proto jsou parádní pro univerzální styl hry, kdy střídáte jednotlivé techniky úderů a pohybujete se po celém kurtu. [caption id='attachment_13764' align='aligncenter' width='633']Badmintonové rakety Yonex Badmintonové rakety Yonex[/caption] Jako vše, i rakety Yonex Duora mají svoji výjimku. Nejútočnější raketa z celé řady je Yonex Duora Z-Strike, nicméně nezahanbí vás ani v okamžiku, kdy vás soupeř zatlačí do defenzivy. S touto raketou hraje zároveň nejlepší evropská hráčka Carolina Marín. Chci raketu Duora »

S technikou to nejlíp umí dědeček mezi raketami

Starší hráči možná pamatují Yonex Arcsaber jako žhavou novinku. Dnes už je řada Arcsaber nejstarší řadou a najdete v nabídce jen 4 modely. Nicméně své fanoušky si badmintonové rakety Yonex Arcsaber stále najdou. Na rozdíl od novějších řad je Arcsaber okénkem do světa techničtější hry. V ruce se vám ocitne dostatek kontroly, přesnosti i citu pro úder. [caption id='attachment_13765' align='aligncenter' width='633']Rakety Yonex Arcsaber jsou tradiční výbavou pro technické hráče Rakety Yonex Arcsaber jsou tradiční výbavou pro technické hráče[/caption] 6 let v nabídce jen tak nějaká raketa nevydrží. A když už ano, musí to být kvalita. Yonex Arcsaber 11 pro pokročilé hráče přesně toto splňuje i po takové době na trhu. Pro rekreační hráče je fajn volbou Yonex Arcsaber Lite. Chci raketu Arcsaber »

Tip pro inovátory

Na své si přijdou i inovátoři a časní osvojitelé inovací a nových technologií. Arcsaber je osvědčená klasika, naopak natěšený nováček na svůj první start se jmenuje Yonex Nanoflare. Nejnovější řada raket dostane první šanci ukázat, co v ní vězí, teprve v průběhu března 2019. Ambicí badmintonových raket Yonex Nanoflare je nahradit řadu Yonex Nanoray. Vlastnosti rakety budou velmi podobné, až stejné, takže udělá opět radost svojí rychlostí. Změna se odehrává v materiálu rakety. Nový grafitový materiál raketu zesílí a vám přinese do hry ještě více útočnosti. Chci raketu Nanoflare »

Servírujte si další badmintonové čtivo...

Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR VIDEO: Těžte z lehkosti badmintonových raket Victor Light Fighter | Video Udělejte si radost s badmintonovou značkou FZ Forza | Představení značky

Starší články