967 CZK

Rezervoár OSPREY Hydraulics LT 2,5L

Rezervoár Osprey Hydraulics LT 2,5L se hodí do téměř všech batohů s přípravou na vodní vak. Využijete ho při jízdě na kole, turistice nebo na lyžích.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 66917

Rezervoár OSPREY  Hydraulics LT 2,5L

Rezervoár OSPREY Hydraulics LT 2,5L

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Příprava na hydrovak Ne
Kapsa na notebook Ne

Popis

Rezervoár Osprey Hydraulics LT o objemu 2,5 litru je výborným doplňkem nejen pro vaše batohy od americké značky Osprey, ale můžete ho použít téměř v kterémkoliv batohu s přípravou na vodní vak. Ať už je vaší vášní turistika, jízda na kole, lyžování nebo jakákoliv jiná aktivita, je tento odlehčený, ale přesto velmi kvalitní kousek výbornou volbou.

Parametry:

  • objem 2,5 litru
  • hmotnost pouhých 170 g
  • rozměr 39×19×6,5 cm

Snadné plnění a údržba

Horní otvor Slide-SealTM s nadstandardně širokým hrdlem vám umožní vak snadno naplnit, nebo vyprázdnit a ulehčí vám i jeho čištění. Celou sací část můžete také jednoduše rozebrat a dokonale vymýt. Vnitřní vrstva vaku je pokryta anti-mikrobiálním MPE filmem, který zabraňuje změně chuti vaší vody.

Jednoduchá manipulace

Systém Quick ConnectTM tvoří rychlospojka se zpětným ventilem, která vám dovolí rezervoár vytáhnout z batohu samostatně bez sací hadičky. 2 měkké výztuhy tvoří jakousi kostru vaku, která zajišťuje rovnoměrné rozložení tekutiny a dokonalé přizpůsobení se pohybu vašeho těla.

Voda vždy na dosah

Uzamykatelný skusový ventil je vybavený magnetickým klipem, takže ho máte vždy po ruce. Vak snese i horkou vodu a díky použitému TPU materiálu se na něho můžete spolehnout i za mrazivých dní. Tento rezervoár lze použít i s vodním filtrem.

Stačí vám menší? Máme ho ještě o objemu 1,5 litru.

 

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz