1387187

Pánská tenisová obuv adidas Barricade Clay M ArcNgt EUR 42

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Když nebude sedět, vrátíš nám ji! Zjistit víc.

Pánská tenisová obuv - Doporučený povrch antuka, Barva šedá žlutá, Typ boty Odolná, zápasové a turnajové nasazení

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1387187

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánská tenisová obuv adidas  Barricade Clay M ArcNgt  EUR 42

Pánská tenisová obuv adidas Barricade Clay M ArcNgt EUR 42

2 709
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Doporučený povrch antuka
Roční kolekce 2023
Barva šedá, žlutá
Typ boty Odolná
Hmotnost tenisové boty - muži 403 g
Kolekce US Open 2023
Doporučené použití zápasové a turnajové nasazení
Svršek síťovina, syntetické materiály, elastická ultraodolná syntetická látka
Materiál střední části adidas Bounce
Materiál podrážky Adiwear

Popis

Pánská tenisová obuv adidas Barricade M Clay ArcNgt na antuku pro zkušené a závodní hráče s vynikající stabilitou, odolností a úžasným komfortem. Mějte na kurtu vše pod kontrolou. Tento tenisový model má intuitivní systém šněrování pro maximální zpevnění. Neoprenový jazyk se přizpůsobí tvaru nohy. Systém Geofit u paty se postará o pohodlí. Odpružená mezipodešev Bounce a výztuha z TPU ve střední části boty pro maximální pohodlí a stabilitu. Na vnitřní straně boty je nápis adidas z pevného RPU, který odolá opotřebení.

Návrat legendy

Barikády od adidasu jsou zpět! Tento legendární model tenisových bot před několika lety patřil k nejpopulárnějším teniskám na okruhu. Hrával v nich např. i Novak Djokovic. Po několikaleté pauze jsou zpět a vypadají velmi dobře. Design je modernější a jde s dobou. Stále se však jedná o boty pro ty nejnáročnější hráče. Patří k těm těžším teniskám s vynikající stabilitou a ochranou kotníku. Odpružení Bounce je ideální pro výkonnostní tenis, protože není přehnaně komfortní a hráči poskytuje vynikající návratovost vložené energie. Unikátní je nový systém šněrování Tuned Fit, který je asymetrický a lépe ukotvuje chodidlo na místě. Tradiční u Barikád je velmi příjemný neoprenový jazyk, který se přizpůsobí noze. Inovovaný Torsion System zajišťuje optimální torzní tuhost boty pro agresivní pohyb po kurtu. O nadstandardní komfort se postará polštářková technologie Geofit. Jsou to opět macaté boty s poctivou porcí kvalitních materiálů. Tyhle boty na nohách ucítíte, ale právě díky tomu se na ně můžete spolehnout i při náročném turnajovém nasazení. 


– Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy, TenisovýTest.cz

Technologie (5)

adidas Bounce

Akce a reakce

Aktivní odpružení adidas Bounce v mezipodešvy je oproti běžným EVA pěnám mnohem výkonnější. Dokáže lépe vstřebat energii po dopadu a následně ji využít pro další pohyb. Každý váš krok tak bude jako v bavlnce a zároveň vám bota dodá novou energii do žil.

Na detail technologie

adidas Torsion System

Pro přirozeně správný pohyb nohy

Použití technologie adidas TORSION® SYSTEM zajišťuje pohyblivost nohy v jejím přirozeném rozsahu a současně chrání nohu před přílišným zkroucením.

Co to je torze?

Samotná torze je pouze popis pohybu, kterým se míní protisměrné zkroucení dané oblasti kostí.  

Co se nohy týče, dochází ke zkroucení mezi přední a zadní stranou nohy.

Tento pohyb vzniká v nártu prostřednictvím 5 malých kůstek. Přirozený rozsah pohybu je zhruba 30° směrem dovnitř (mediálně) a zhruba 15° směrem ven (laterálně). Torzní pohyb nohy je pohyb pasivní, což znamená, že není vyvoláván svalovou kontrakcí, nýbrž je reakcí na zatížení nohy.

Jak to funguje?

Ve sportovní obuvi má TORSION SYSTEM za úkol umožňovat přirozený torzní pohyb nohy během zatížení (30°/15°) a současně chránit před výrazně zvětšeným torzním pohybem a před poraněním nártu. Aby mohl systém plnit tuto funkci, musejí být torzní elementy vzájemně přesně sladěny.

Na detail technologie

adidas Adiwear

Tuhá a odolná podrážka

Speciální podrážka adidas Adiwear z unikátní pryže vyniká mimořádnou odolností.

Na detail technologie

adidas Geofit®

Komfortní polštářky

Bota je vybavena technologií adidas GEOFIT®, který byl vyvinut, aby citelně zvýšil komfort při nošení sportovní obuvi, která musí prostě „padnout“. Za tímto účelem se do svršku boty umísťují anatomicky tvarované polštáře ze speciální pěny s tvarovou pamětí.

Na detail technologie

adidas Tuned Fit

Pevnější šněrování

Inovované šněrování Tuned Fit má asymetrický tvar, který směřuje ze středu nártu směrem k vnější laterální části. Díky tomu je chodidlo v botě pevněji ukotveno a drží jako skála při náročných úkrocích, výpadech  a skluzech.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz