1441166

Pánská běžecká obuv On Cloudstratus 3 Black/Frost

ID {{ productCode }}

Pánská běžecká obuv - Barva bílá černá, Drop 8 mm, Doporučený povrch silnice, Míra tlumení vysoká, Došlap pronační, Typ běhu trénink

Vyber barvu

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1441166

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánská běžecká obuv On Cloudstratus 3 Black/Frost

Pánská běžecká obuv On Cloudstratus 3 Black/Frost

4 790
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Modelová řada Cloudstratus 3
Pohlaví muži
Barva bílá, černá
Typ produktu běžecká obuv silniční
Vhodnost pro sporty běh
Voděodolnost/nepromokavost ne
Drop 8 mm
Doporučený povrch silnice
Podešev Helion™
Míra tlumení vysoká
Hmotnost 290 g
Došlap pronační
Typ běhu trénink

Popis

Na silnici jako stvořené

Pánská běžecká obuv On Cloudstratus 3 Cloudstratus 3

Univerzální Drop pro každého

Model On Cloudstratus 3 Black/Frost patří do kategorie se středním dropem. Pozor, nepleť si drop se samotným tlumením. Tlumení se dá do jisté míry vyčíst z výšky podešve, ale faktorů je více. Drop v rozmezí 5–8 mm patří k těm univerzálním. Nestojíš na vysokém podpatku a můžeš si tak přirozeně zvolit, jestli poběžíš spíš přes patu, nebo přes špičku. Na druhou stranu už tento drop poskytuje dostatečnou oporu pro achilovky, a tak je riziko přetížení výrazně nižší než u bot s nulovým nebo velmi nízkým dropem. 

Kompenzace nadměrné pronace

On Cloudstratus 3 Black/Frost se hodí pro běžce, u kterých je pronace nadměrná až nezdravá. To znamená, že se podélná klenba při dopadu příliš propadá. Tento model je stabilní a nadměrnou pronaci do určité míry kompenzuje. Není dobré se ale spoléhat jen na kompenzaci bot a nadměrnou pronaci řešit aktivně.

Pro každodenní trénink

Tlumení On Cloudstratus 3 Black/Frost ti poskytne pohodlí, které využiješ při každodenním tréninku nebo extra dlouhých závodech. Tlumenější boty mají sice oproti závodním nějaký gram navíc. Vyšší hmotnost je ale vykoupena větším pohodlím, delší životností boty a hlavně vyšší ochranou pohybového aparátu.

Technologie (2)

Helion™

On Running Helion™ superfoam

Helion spojuje tužší pěnové prvky s měkčími sekcemi pro dosažení lepších vlastností materiálu. Pěna Helion je lehká na váze, ale má skvělou návratnost energie. Je také odolná vůči změnám teploty pro celoroční vysoký výkon.

Na detail technologie

CloudTec®

Vylepšená podrážka pro váš vyšší výkon

Technologie On Running CloudTec® přináší do segmentu běžeckých bot nový typ podrážky. Díky ní bude váš běh příjemně plynulý, ať už vyrazíte na silnici nebo do terénu.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz