Objevte sami sebe: Představujeme značku UYN


4 minut čtení

Objevte oblečení značky Unleash Your Nature...
UYN® (Unleash Your Nature) je nová značka funkčních oděvů, která spatřila světlo světa teprve v roce 2018. Značku UYN ale vlastní zavedená italská společnost Trerè Innovation. Vysoce funkční sportovní oblečení UYN je tak výsledkem více než 60 let zkušeností a výzkumu.

Funkční oblečení, které opravdu funguje

Oblečení UYN je určeno nejen pro profi sportovce, ale také pro sportovní nadšence, kteří hledají oblečení, které spolehlivě odvádí pot, má minimum švů a reguluje tělesnou teplotu. UYN Unleash Your Nature Vyspělá technologie výroby používající přírodní materiál Natex snižuje množství švů na nezbytné minimum a propracovaná 3D struktura oděvů podporuje prodyšnost a tepelnou izolaci v určitých částech těla. Značka UYN dělí svoje oblečení do několika produktových řad podle určení.

Oblečení profíků

Značka UYN již druhý rok obléká ty nejlepších lyžařské reprezentace. Její spodní prádlo oblékají reprezentanti Itálie, Rakouska, Francie a dalších sjezdařských velmocí. Kromě lyžování se oblečení UYN výrazně prosazuje také mezi běžci. Je dokonce jedním z hlavních sponzorů maratonů v Košicích, Berlíně a v Benátkách.

Sporty v horkém počasí a indoor aktivity

Řada MOTYON je vhodná pro běh a další intenzivní aktivity v horkém letním počasí, nebo v tělocvičně. Vynikne zde především extrémně lehký materiál Natex a propracovaný systém větracích kanálků Coolvent. Bezešvá konstrukce Hypermotion pomáhá udržovat správné držení těla a zachovává maximální svobodu pohybu. Vybírejte oblečení řady MOTYON »

Aktivity ve vysoké intenzitě při nižších teplotách

Oblečení z řady EVOLUTYON je vhodné pro aerobní aktivity za chladného počasí. Příkladem je třeba běh nebo závodní běžecké lyžování. Oblečení vyniká především vysokou prodyšností díky systému Coolvent. Ten využívá konstantního proudění vzduchu pomocí speciálních kanálků. UYN Evolutyon Řada EVOLUTYON vás navíc udrží pocitově v suchu. Pot používá k postupnému ochlazování těla, ale nestane se, že budete mít mokrá záda a následně vás ofoukne a onemocníte. Přírodní materiál Natex je dobře recyklovatelný a nezatěžuje přírodu. Díky střihu Hypermotion vás navíc nebude nic tlačit a užijete si svobodu pohybu. Můžete se tak soustředit pouze na svůj výkon. Vybírejte oblečení řady MOTYON »

Zimní sporty a nižší intenzita pohybu

Řada AMBITYON je určená pro aktivity v nižší intenzitě za chladného počasí, kde vynikne jeho schopnost udržovat tělesnou teplotu. Příkladem může být rekreační bežecké lyžování nebo pomalejší dlouhé běhy v tuhých mrazech. UYN Ambityon Zároveň však díky systému Coolvent dobře dýchá v místech, kde se člověk nejvíc potí. Systém kanálků na zádech a dalších exponovaných místech reaguje na tělesnou teplotu a přebytečné teplo odvádí od těla. Vybírejte oblečení řady AMBITYON »

Kompresní topovka pro profíky

NATYON v národních barvách vyniká především kompresním střihem, který pomáhá k lepšímu prokrvení svalů. Technologie UYN Coolvent a Drylight zajistí konstantní proudění vzduchu a odvod potu. UYN Natyon Slovakia Zároveň má spodní prádlo NATYON výborné termoizolační vlastnosti. Brání tak prochladnutí při menší intenzitě pohybu. Díky jednodílné konstrukci vás nebude nikde nic tlačit a budete se moci soustředit jen na sportovní výkon. Funkční prádlo Natyon používají i biatlonoví reprezentanti Slovenska. Kompletní nabídka oblečení UYN »

A jedeme dál...

RECENZE: Badmintonové míče Victor Carbosonic CS NO.2 | Recenze od Michala Světničky Vyberte si tu pravou na testovačkách raket Victor | Přijďte si vyzkoušet badmintonové rakety 2200 km a více než 111 vjemů a dojmů — Příběhy modré koloběžky 6. díl | Zážitky Richarda Štěpánka s koloběžkou

Starší články