Profanděte se k nejlepším dárkům letošních Vánoc


4 minut čtení

Nepopleťte klub a vánoční dárky pro fandy máte z krku.
Šlápnout vedle při vybírání vánočních dárků pořádně zabolí všechny strany. Pokud si chcete nepříjemnou chvíli ušetřit a dobře víte, že doma máte fanouška jakéhokoli klubu, máte vyhráno. Fanouškovské předměty totiž nikdy nikoho nenaštvali, ba naopak. Jen si nesmíte poplést oblíbený klub vašeho fandy... Do úterý 11. prosince navíc u objednávek nad 1 000 Kč zaplatíme dopravu my. [caption id='attachment_12668' align='aligncenter' width='633']Tričko pro fanoušky Colorado Avalanche Tričko pro fanoušky Colorado Avalanche[/caption]  

Nechte si zdát o hvězdách

Hitem Vánoc jsou už pravidelně NHL povlečení. V nabídce nechybí Pastrňákův Boston Bruins, Hertlovo San Jose Sharks nebo Voráčkova Philadelphia Flyers. Hokejová povlečení navíc ve tmě svítí, což ocení zejména děti. Rozměry povlečení jsou klasické – 140×200 cm u peřiny, 70×90 cm u polštáře. Fandům fotbalu udělají větší radost fotbalová povlečení. Na výběr mají zejména fanoušci Realu Madrid a Barcelony, ale své si najdou i fanoušci Chelsea, Manchesteru City nebo Juventusu a Cristiana Ronalda. Zajímavým dárkem pro fandící páry bude povlečení 220×200 cm na manželskou postel. Tady si ale zatím vyberou jen fandové Realu a Barcelony. A když už budete v nakupování povlečení, doplňte je i o polštářek pro fanoušky.

Dostaňte se do kůže hráčů

Výraznější investici představují NHL dresy. Na druhou stranu tohle jen tak někdo nemá. Na výběr máte ze dvou značek, a sice adidas a Fanatics. Pokud sáhnete po adidasu, dostanete originální NHL dres, se kterým nastupují i hráči v zámoří. Fanatics je levnější varianta a především mezi dresy najdete více klubů NHL. Projděte si více než 30 druhů NHL dresů a vybírejte i z takových raritek, jako jsou venkovní nebo alternativní sady dresů. Více o NHL dresech zjistíte v tomto článku.

Fandění jde ruku v ruce s módou

Je jasné, že ne každý si může NHL dres dovolit. Proto hledejte náhradu v NHL tričku. Ze 200 triček už si určitě vyberete jak vhodný klub, tak design i cenovou hladinku. Tričko pro fanoušky je nicméně dobrý dárek pro fandy jakéhokoli sportu. Navíc tady najdete i loga klubů, které si možná na první dobrou ani se sportem nespojujete. Řeč je zejména o baseballových klubech jako New York Yankees, Los Angeles Dodgers nebo Boston Red Sox. [caption id='attachment_12446' align='aligncenter' width='633']Zimní čepice pro fanoušky New York Yankees Zimní čepice pro fanoušky New York Yankees[/caption] K tomu se vztahuje i poslední tip na dárek, a tím jsou zimní čepice nebo kšiltovky s logy klubů. Mimo jasné fanouškovské kulichy si opět můžete vybrat spíše módní kousky. O tom, jaké kluby se ve fashion kruzích nejčastěji objevují, čtěte v tomto článku. Vybírat podle toho můžete trička a čepice i pro nefanoušky.

Vštipte lásku ke klubu i těm nejmenším

Nakonec tu máme bonusový tip. Dobře, tento tip na dárek se tváří jako dárek pro děti, ale nakonec z něj bude mít největší radost tatínek. Není totiž nic sladšího, než vidět mimčo sladěné do fanouškovských barev se svým taťkou. A co pro nejmenší vybrat lepšího než dětské bodyčko? Vybrat si můžete ze tří klubů, a sice Montrealu Canadiens, Bostonu Bruins a Pittsburghu Penguins, který si díky tučňákovi zamiluje i maminka.

Starší články