Megatest 2017: vybrali jste nejlepší brusle


2 minut čtení

Podívejte se, které modely vyhrály Megatest, a využijte na ně slevu 20 %.
Přes 1 100 lidí z celého Česka i Slovenska přijelo 22. dubna do Brna, aby otestovali stovky kolečkových bruslí a vybrali z nich ty nejlepší. Podívejte se, které modely vyhrály, a využijte na ně slevu 20 %.

Byla to jízda

Testovalo se přes 500 párů bruslí a 100 koloběžek včetně letošních novinek. Celkem jsme posbírali 740 hodnocení, ve kterých zkušení jezdci i nadšení hobíci sepisovali své dojmy z jízdy, konstrukce i komfortu modelů. Všechny výsledky najdete na www.inline-test.cz.

20% sleva na vítěze

Nekupujte zajíce v pytli a využijte slevu 20 % na všechny vítězné produkty. Stačí v objednávce nejpozději 10. května zadat kód MEGATEST2017.Kromě testování byl program plný zábavy i sportovních specialitek. Lidé se mohli svézt na elektrických koloběžkách, vyzkoušet zajímavé prototypy, které se nedostaly na trh, nebo kouknout na muzejní kousky. Už tradičně byla součástí také inline škola a freestylová exhibice.Výsledky testování koloběžek najdete zde »Vedle stánků výrobců a jiných partnerů dostala prostor také nezisková organizace Černí koně, která pomáhá paracyklistům. Její zástupci s sebou přivezli modely kol pro handicapované, které si oblíbily hlavně děti, a odvezli si od nás finanční dar.

A jedeme dál...

Megatest 2017: vybrali jste favority mezi koloběžkamiJak se postarat o inlajny po sezóně (videonávody) 

Starší články