Luďa rakeťák


3 minut čtení

Nakoukněte, co všechno skrývá ve své skříňce obchodní manažer raketové sekce Luděk Henčl.
Nesnáší cibuli, v kuchyňce ho potkáte nejčastěji s koprovkou a dobrou náladou. Nesmíme mu říkat Luďku, upřednostňuje totiž chlapácké „Luďo“. Na děti má prý ještě čas, ale do chomoutu už se žene.Nakoukněte, co dalšího ve své skříňce schovává obchodní manažer raketové sekce Luděk Henčl.

V mladém těle chytrý duch

Bude mu teprve třicet a už stihnul utéct z Přerova do Bruntálu a z Bruntálu do Brna. Z gymnázia zamířil rovnou na VUT. Tam si zasloužil vysokoškolský diplom z oboru Řízení a ekonomika podniku, přičuchnul k internetovému obchodování a začal hledat způsob, jak spojit lásku ke sportu s vášní k obchodu. Přišel na řadu SportObchod.cz.

Boj o místa v základní sestavě

Hledali jsme asistenta produkťáka raketových sportů. Tuto pozici mu vyfoukl jeho bývalý spolužák, údajný kamarád a nynější kolega Adam Jurák. Pořád však na Luďka myslel a do SportObchodu ho přece jen dovedl, k raketám. Teď už se stará o všechny rakety a navíc i pálky ;)[caption id='attachment_4453' align='alignnone' width='630']luda630 Kolegové z něj mají respekt.[/caption]

Šikovná kopačka

V pěti letech začal kopat za Viktorku Přerov. Až v devatenácti v Slavoji Bruntál zjistil, že je mu hřiště velké a přešel na malou kopanou. Založil si s kamarády přerovský tým SC Gunners, který během deseti let dovedl z 6. do 1. ligy. K tomu pinká badminton, curvuje na lyžích, jezdí na inlajnech a prý už začal i číst.[caption id='attachment_4478' align='alignnone' width='630']hencl-fotbal-630 Řídí se zásadami fair play. V životě i ve hře si vybírá pouze rovnocenné soupeře.[/caption]

S láskou k pivu, ženě a whisky

Bohužel pro dámy, jeho srdce patří kouzelné princezně, kterou si zamknul v přerovské věži a každý den ji jezdí z Brna krmit. Taky pivu a whisky. Láhve Glenlivet 12y posílejte k rukám: Luděk Henčl, SportObchod.cz s.r.o., Čechyňská 16, 602 00 Brno.Podívejte se do skříněk i ostatním členům týmu » 

Starší články