1383714

Lokty CCM JetSpeed FT6 Senior

ID {{ productCode }}

Jsou vysoce výkonné ochranné vybavení navržené s ohledem na rychlost, pohodlí a maximální manipulaci s hokejkou.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1383714

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 709 Kč

Další nabídka modelu JetSpeed

Lokty CCM JetSpeed FT6 Senior

Lokty CCM JetSpeed FT6 Senior

3 020
2 709
Ušetříš 311 Kč
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 2 709 Kč

Parametry

Modelová řada JetSpeed
Velikostní kategorie Senior
Typ produktu chrániče loktů
Vhodnost pro sporty lední hokej
Výkonnostní třída hráče Profesionální
Stupeň ochrany vysoká ochrana
Střih Zkosený
Roční kolekce 2023/2024
Chránič lokte EVA pěna, Molded PE cap with JDP construction
Chránič bicepsu Floating bicep PAD, PE vložka
Chránič předloktí Aer-tec Suspension, Reinforced High Density foam forearm guard
Systém zapínání Nylon forearm strap, Y-Shape middle lock strap

Potřebujete poradit?

Popis

Rychlost a bezpečí ve zápalu hry

Chrániče loktů JETSPEED FT6 se řadí do své vlastní ligy. Díky nejmodernějšímu třídílnému designu Flexmotion, který dokonale kopíruje anatomické složení vaší paže, nabízejí tyto chrániče loktů bezkonkurenční pohyblivost, aniž by byla obětována ochrana. Ale to není všechno. Model JETSPEED FT6 se může pochlubit také revolučním termoregulačním systémem AER-TEC. Tento systém zajišťuje bezkonkurenční proudění vzduchu a ventilaci, takže můžete zůstat chladnější po celou dobu hry a střílet s maximální lehkostí a zároveň zůstat plně chráněni díky vysoké úrovni krytí.


Přednosti loktů CCM JetSpeed FT6 jsou:

  • Termoregulační systém AER-TEC + třídílná konstrukce Flexmotion: Termoregulační systém AER-TEC zajišťuje maximální prodyšnost, abyste zůstali v chladu a suchu. Třídílná konstrukce Flexmotion kopíruje přirozené pohyby lokte a nabízí tak vynikající pohodlí a ochranu na elitní úrovni.
  • Zesílený pěnový chránič předloktí s vysokou hustotou + odpružení AER-TEC: Chránič předloktí elitní úrovně vyrobený ze stlačené HD pěny poskytuje nejvyšší úroveň ochrany. Systém odpružení AER-TEC zajišťuje větrání a napomáhá proudění vzduchu, abyste zůstali v chladu a suchu.
  • Krytka z lisovaného PE s konstrukcí JDP + odkrytý kryt z pěny EVA: Konstrukce krytu lokte JDP odvádí sílu nárazu od loketního kloubu a zesílený odkrytý kryt z pěny EVA pro ještě větší ochranu. Prémiová sublimovaná podšívka a "donutový" otvor pro pohodlný pocit. 
  • Pohyblivá bicepsová podložka + PE vložka: Krytí nejvyššího kalibru v oblasti bicepsu a měkká vložka pro ochranu a pohodlí na soutěžní úrovni.
  • Středový zajišťovací popruh ve tvaru Y + nylonový popruh na předloktí: Bezpečně udržuje loketní chránič na místě u těla.

Technologie (3)

CCM JDP Cap

Klouby si nech vyměnit až v důchodu

Ať už rozdáváš bodyčeky nebo umíš ránu přijmout, oceníš JDP výlisek na kloubu. Dokonalá ochrana tě zbaví nepříjemných bolestí kloubů a pomůže předejít zranění.

Na detail technologie

CCM Aer-Tec

Termoregulační vlastnosti

Technologie Aer-Tec zavádí do výstroje termoregulační systém, který kombinuje optimální cirkulaci vzduchu a odpařování potu.

Na detail technologie

CCM Floating Spine Protector

Ochrana páteře i kostrče

Profesionální ochranu páteře doplňují ventilační průduchy pro vyšší pohodlí. Nechybí ani segmentovaná vložka pro ochranu kostrče, která je pohyblivá a přispívá k neomezeně mobilitě.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz