120704

Zlato je doma! : IIHF24-15

Lokty Bauer X Intermediate

ID {{ productCode }}

Lokty - Intermediate, Rekreační (začátečník), Modelová řada X, Stupeň ochrany základní, Střih univerzální, Chránič lokte pěna Hyperlite HD, Chránič bicepsu pěna Hyperlite HD, Systém zapínání 2 pružné pásky

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 120704

15% sleva

Zlato je doma!
1 den
14
27
17

Kód kupónu:
IIHF24-15
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu X

Lokty Bauer X  Intermediate

Lokty Bauer X Intermediate

1 079
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Velikostní kategorie Intermediate
Výkonnostní třída hráče Rekreační (začátečník)
Modelová řada X
Typ produktu chrániče loktů
Vhodnost pro sporty lední hokej
Stupeň ochrany základní
Střih univerzální
Roční kolekce 2021/22
Chránič lokte pěna Hyperlite HD
Chránič bicepsu pěna Hyperlite HD
Materiál výstelky Bauer Thermo Max
Systém zapínání 2 pružné pásky
Hodnocení podle stupně ochrany
80
Hodnocení komfortu
80
Naše doporučení k nákupu (poměr výkon/cena)
9

Potřebujete poradit?

Popis

Chrániče loktů Bauer X, které si můžete pořídit ve dvou velikostech. Jde o model především pro amatérské hráče, kteří si chodí zahrát hokej přibližně jednou až dvakrát týdně. Neočekávejte obyčejné a nudné lokty, Bauer X vás překvapí především na poměry této výkonnostní kategorie exkluzivním designem.

I hokejoví začátečníci se v těchto loktech Bauer X, budou cítit pohodlně. Samozřejmě při zachování maximální bezpečnosti, která je U amatérských hokejistů je zvláště důležitá maximální bezpečnost a to lokty splňují. Lokty Bauer X dávají hráči svobodu v pohyblivosti.

Chrániče mají dělenou konstrukci a anatomicky tvarovaný chránič předloktí, který skvěle přiléhá k tělu a podpoří vás i při těch nejrychlejších pohybech. Chrániče mají kromě designového provedení i sublimovanou hydrofobní výstelku, která vás za každé situace udrží v suchu.

Technologie:

  • THERMO MAX+

Technologie (3)

Bauer Thermo Max

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Výstelka z materiálu Thermo Max je velmi měkká a příjemná na dotek. Svým složením účinně odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

Na detail technologie

Bauer PORON XRD

Účinné tlumení nárazů

Materiál Bauer PORON® XRD™ dokáže pohltit energii nárazu. Super lehký a odolný materiál okamžitě pohltí i ve vysoké rychlosti energii vzniklou nárazem. Materiál je vložen na nejvíce exponovaných místech mezi dvěma vrstvami pěnových materiálů, které s touto technologií poskytují vynikající absorpci nárazu.

Na detail technologie

Bauer Thermo Max +

Odvod vlhkosti a antibakteriální úprava

Na výrobu výstelky byl použit kvalitní materiál Bauer Thermo Max+. Výstelka je lehoučká a příjemná na dotek. Svým novým složením ještě lépe odvádí vlhkost od pokožky a tím reguluje tělesnou teplotu. Výstelka má navíc antibakteriální úpravu, která působí preventivně proti vzniku nežádoucích bakterií a redukuje tvorbu zápachu.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz