299 CZK

Kompresní návleky na paži Compressport Elbow Silicone Armforce Black

Lehký černý kompresní návlek stahuje paže od zápěstí až po bicepsy a tricepsy. Silikon chrání loket před úrazem. Vhodné na tenis.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 53473

Kompresní návleky na paži Compressport Elbow Silicone Armforce Black

Kompresní návleky na paži Compressport Elbow Silicone Armforce Black

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Barva černá

Popis

Kompresní návleky na paži Compressport Elbow Silicone Armforce Black jsou ideální pomůckou pro všechny sportovce, hlavně pak pro tenisty, squashisty nebo badmintonisty. Pokud chcete ulevit svalům, předcházet úrazům a zlepšit regeneraci, pak by vám tato kompresní pomůcka neměla chybět na ruce. Návlek stáhne ruku od zápěstí až po biceps a triceps. Svaly i klouby jsou tak spolehlivě chráněny. 

Bezpečí pro vaši ruku

Návlek má speciální silikonovou ochranu loktu. Díky ni předejdete bolestem i zraněním. Svaly, klouby i žíly jsou díky kompresi chráněny před nárazy. Vy se tak můžete naplno soustředit na váš výkon. 

Odlehčete svým svalům

Kompresní návlek je stavěn tak, aby co nejvíce ulevil svalům. Ruku stahuje od zápěstí až po biceps a triceps. Celá paže má tak optimální polohu pro nejlepší výkony. Návlek pohlcuje svalové i kloubní vibrace. Díky lepší cirkulaci krve a lepšímu okysličení budete podávat lepší výsledky s nižším úsilím 

Komfortní nošení

Použitý materiál je velmi pevný a kvalitní. Nijak sportovce neomezuje v přirozeném pohybu, odpuzuje vodu a brání tvorbě nepříjemného zápachu při pocení. 

Drží jako přibitý

Díky použitému materiálu drží kompresní návlek přesně tam, kde jej umístíte. Vyhnete se tak nepříjemnému posunování, které by vás omezovalo při hře. 

Balení obsahuje 2 ks návleků

Velikostní tabulka návleků na ruce Compressport

Velikost T1 T2 T3 T4
Obvod bicepsu v cm 22–25 25–28 28–31 31–34

 

 

Hodnocení (8)

0
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Ověřený zákazník

5

myslím, že to razanci v raketě posunulo o mnoho dopředu, doporučuju!
Ověřený zákazník

5

Doporučuju !!!
Ověřený zákazník

- Trnava

5

Super.

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz