1382834

Zlato je doma! : IIHF24-15

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Senior

ID {{ productCode }}

Kompozitová hokejka - Senior, Výkonnostní, Modelová řada JetSpeed, Flex (tvrdost) 85 75, Celková délka 171 cm, CCM Hybrid Kick Point, Geometrie profilu shaftu R - Geometrie kulatá, Protiprokluzová technologie gripu ano

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1382834

15% sleva

Zlato je doma!
1 den
13
23
26

Kód kupónu:
IIHF24-15
Cena s kuponem:

{{ priceWithPublicCoupon | formatPrice }} Kč

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu JetSpeed

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Senior

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Senior

4 229
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Velikostní kategorie Senior
Výkonnostní třída hráče Výkonnostní
Modelová řada JetSpeed
Typ produktu hráčská hokejka
Barva černá, šedá
Materiál kompozit
Flex (tvrdost) 85, 75
Roční kolekce 2023/2024
Délka (od konce po patku) 157 cm
Celková délka 171 cm
Celková hmotnost 445 g
Zahnutí čepele P28, P29
Kick point (bod ohybu) CCM Hybrid Kick Point
Preferovaná střela Tah, Příklep
Preferované místo střely Předbrankový prostor, Prostor mezi kruhy
Technologie CCM Hybrid Kick Point
Geometrie profilu shaftu R - Geometrie kulatá
Protiprokluzová technologie gripu ano
Materiál čepele Stiff Blade
Hodnocení provedení a odolnosti
10
Hodnocení použité technologie
100
Střelba tahem
100
Střelba příklepem
9
Naše doporučení k nákupu (poměr výkon/cena)
10
Vhodnost pro sporty lední hokej

Potřebujete poradit?

Popis

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Senior je hůl z kompozitových materiálů pro dospělé hokejisty. Důležité je brát v úvahu výšku a hmotnost hráče. Pokud si nejsi jistý při výběru, podívej se na srovnávací tabulku tvrdostí holí.

V dnešní době jsou kompozitové hokejky mnohonásobně oblíbenější než hokejky ze dřeva. Jejich velkou výhodou je, že jsou lehké a pružnější, díky čemuž se při střele tak snadno nezlomí.

Náhled videa

Hokejka těsně pod vrcholem, se kterou budeš zářit

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition Senior je hokejka pro výkonnostní hokejisty na poloprofesionální úrovni. Perfektně si s nimi ale zahraješ i při hobby hokeji, kdy chodíš na led několikrát týdně a práci s pukem máš v rukou. Hokejka je lehká a pomůže ti být rychlejší, přesnější a umožní ti zlepšovat své přihrávky i střely.

Jak si vybrat flex neboli tvrdost hokejky

Flex neboli tvrdost hokejky ovlivňuje pružnost hole. Čím nižší flex si vybereš, tím pružnější hokejka bude. Nižší flexy se proto doporučují technickým a menším hráčům, nejčastěji útočníkům. S nižší tvrdostí se také lépe rozvíjí technika mladých hráčů.

Vyšší flex znamená tvrdší hokejku a menší šanci jejího prasknutí. I proto se doporučuje silověji založeným hráčům, spíše obráncům, a vysokým hráčům. Vyšší flex ale neznamená delší životnost.

Pozor, pokud hokejku zkrátíš, její flex se zvýší. I proto nedoporučujeme dětem a juniorům, aby si kupovali seniorské hokejky, které budou zkracovat, ale vybrali si hokejky na míru pro jejich věkovou kategorii.

Naopak, pokud k hokejce přidáš nástavec, flex se sníží. Proto nedoporučujeme nastavovat hokejky dětem a hráčům, kteří z původní délky hole vyrostli.

Zahnutí CCM P29

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem. Zkrátka je to nejuniverzálnější zahnutí, které je nejoblíbenější u profíků i amatérů pro všechny typy střel.

Zahnutí P28

Oproti zahnutí P92 se liší více přihnutou špicí, nižším sklonem čepele a plošší první třetinou patky. Čepel je vhodná pro rychlou a přesnou střelbu zápěstím i nápřahem.

Nech hokejku reagovat na tvé střely

Kompozitová hokejka CCM JetSpeed Limited Edition má hybridní kick point, který se chová inteligentně a bod ohybu hokejky se přizpůsobí tomu, kde držíš hokejku a jaký typ střely zvolíš. Pokud tedy držíš hokejku níže, bod ohybu bude nízko, pokud budeš střílet nápřahem a hokejku držíš výše, bod ohybu vznikne ve střední části hokejky.

Technologie (1)

CCM Hybrid Kick Point

Hybridní kickpoint

Nový systém kickpointu umožní skvělou střelu golfákem i zápěstím. Zelená barva symbolizuje pružné části hole, červená tuhé.

CCM Hybrid Kick Point

Na detail technologie

Objevuje se v tématech

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz