1438044

Kompozitová hokejka Bauer Nexus TRACER Grip Senior

ID {{ productCode }}

Kompozitová hokejka - Senior, Profesionální, Modelová řada Nexus, Flex (tvrdost) 65 70 77 87, Celková délka 160 cm (flex 65), 165 cm (flex 70), 170 cm (flex 77, 87), střední kick point, Geometrie profilu shaftu ER Spine, Protiprokluzová technologie gripu ano
Více info Více info
{{ a.stockStatusText }} ({{ a.stockLimit }})

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1438044

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Kompozitová hokejka Bauer Nexus TRACER Grip Senior
6 749
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
6 749
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Popis

Kompozitová hokejka Bauer Nexus TRACER Grip Senior je hůl z kompozitových materiálů pro dospělé hokejisty. Důležité je brát v úvahu výšku a hmotnost hráče. Pokud si nejsi jistý při výběru, podívej se na srovnávací tabulku tvrdostí holí.

V dnešní době jsou kompozitové hokejky mnohonásobně oblíbenější než hokejky ze dřeva. Jejich velkou výhodou je, že jsou lehké a pružnější, díky čemuž se při střele tak snadno nezlomí.

Náhled videa

Vychutnej si profi vlastnosti hokejky a střílej góly jako Pastrňák

Kompozitová hokejka Bauer Nexus TRACER Grip Senior je hokejka pro profesionální hokejisty. Neznamená to ale, že by sis ji nemohl dopřát i v nižších soutěžích. Naopak. Hokejka má nejmodernější technologie, puk krásně lepí a do rukou ti dává veškeré potřebné informace, které potřebuješ k preciznímu kličkování, přihrávkám či střelbě. Hokejka je super lehká, díky čemuž budeš s hokejkou manipulovat tak rychle, že se za tebou obránci nestihnou otáčet.

Jak si vybrat flex neboli tvrdost hokejky

Flex neboli tvrdost hokejky ovlivňuje pružnost hole. Čím nižší flex si vybereš, tím pružnější hokejka bude. Nižší flexy se proto doporučují technickým a menším hráčům, nejčastěji útočníkům. S nižší tvrdostí se také lépe rozvíjí technika mladých hráčů.

Vyšší flex znamená tvrdší hokejku a menší šanci jejího prasknutí. I proto se doporučuje silověji založeným hráčům, spíše obráncům, a vysokým hráčům. Vyšší flex ale neznamená delší životnost.

Pozor, pokud hokejku zkrátíš, její flex se zvýší. I proto nedoporučujeme dětem a juniorům, aby si kupovali seniorské hokejky, které budou zkracovat, ale vybrali si hokejky na míru pro jejich věkovou kategorii.

Naopak, pokud k hokejce přidáš nástavec, flex se sníží. Proto nedoporučujeme nastavovat hokejky dětem a hráčům, kteří z původní délky hole vyrostli.

Zahnutí P28

Oproti zahnutí P92 se liší více přihnutou špicí, nižším sklonem čepele a plošší první třetinou patky. Čepel je vhodná pro rychlou a přesnou střelbu zápěstím i nápřahem.

Zahnutí Bauer P88

Středně dlouhá čepel pro skvělou práci s pukem a rychlou střelu zápěstím. Přináší také snadné a intuitivní zpracování kotouče.

Zahnutí čepele Bauer P88

Zahnutí Bauer P92

Mírně zahnutá čepel s oblou špičkou jako stvořená pro přesné střely a precizní přihrávky. Je vhodná také pro tečování střel před brankou a střely backhandem. Zkrátka je to nejuniverzálnější zahnutí, které je nejoblíbenější u profíků i amatérů pro všechny typy střel.

Zahnutí čepele Bauer P92

Posílej na branku rány od modré

Kompozitová hokejka Bauer Nexus TRACER Grip má střední kick point, který nejlépe ukáže své vlastnosti při střelbě z modré čáry a mezikruží. Hokejka má bod ohybu ve střední části hokejky a bez rizika zlomení s ní můžeš pálit silové střely příklepem a nápřahem.

Střední kickpoint hokejky

S pevným držením hokejky získáš nadvládu nad pukem

Kompozitová hokejka Bauer Nexus TRACER Grip má protiskluzovou technologii gripu. Díky tomu se ti hokejka nebude smýkat v rukou a získáš pevné držení, které je potřeba pro absolutní kontrolu puku při stickhandlingu i míření při střelbě.

Parametry

Velikostní kategorie Senior
Výkonnostní třída hráče Profesionální
Modelová řada Nexus
Typ produktu hráčská hokejka
Barva modrá, černá, bílá
Materiál kompozit
Flex (tvrdost) 87, 77, 70, 65
Roční kolekce 2024/2025
Délka (od konce po patku) 147 cm (flex 65), 152 cm (flex 70), 157 cm (flex 77, 87)
Celková délka 160 cm (flex 65), 165 cm (flex 70), 170 cm (flex 77, 87)
Celková hmotnost 360 g
Zahnutí čepele P92, P28, P88, P90TM
Kick point (bod ohybu) střední kick point
Preferovaná střela Příklep
Preferované místo střely Prostor mezi kruhy, Modrá čára
Technologie Bauer Mid-Kick, Bauer ACL 2.0, Bauer ER Spine, Bauer ConnecTech, Bauer TeXtreme
Geometrie profilu shaftu ER Spine
Protiprokluzová technologie gripu ano
Materiál čepele Bauer TeXtreme
Vhodnost pro sporty lední hokej

Potřebujete poradit?

Technologie (5)

Bauer Mid-Kick

Tvrdá střelba golfákem i zápěstím

Hokejky s tzv. Mid-Kick technology jsou díky bodu ohybu ve střední části hole připraveny vyslat dělovou ránu při každé příležitosti.

Na detail technologie

Bauer ER Spine

Využij geometrie ke zlepšení výkonů

Shaft hokejky má 5 hran. Díky tomu je hokejka lehčí a dochází tak k rychlejšímu přenosu energie z bodu ohybu směrem k čepeli. Získáš tak nad hokejkou lepší kontrolu a snadněji kličkuješ mezi soupeři s jistotou sobě vlastní. A když vypálíš, máš jistotu, že se energie přenese plnou sílou do puku.

Na detail technologie

Bauer ConnecTech

Perfektní pro příjem přihrávek

Technologie ConnecTech prodlužuje bandážovou vrstvu na hokejce od poloviny čepele k shaftu hokejky. Výsledkem je lepší tlumení vibrací při přijímání přihrávky a lepší cit pro puk.

Na detail technologie

Bauer TeXtreme

Lehký a pevný materiál

Použitá technologie TeXtreme představuje ultra lehký a pevný karbon, který snižuje hmotnost hole při zachování pevnosti.

Na detail technologie

Bauer ACL 2.0

Méně materiálu = lehčí hokejka bez ztráty odolnosti

Technologie Advanced Carbon Layering 2.0 znamená vrstvení karbonových vláken s užitím co nejméně materiálu, ovšem s důrazem na zachování odolnosti. Hokejka je tím pádem lehčí, ale vydrží stejnou zátěž jako dřív.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz