3429 CZK

Helma POC Ventral AIR SPIN AVIP

Helmu POC Ventral AIR SPIN AVIP ve výrazné oranžové barvě ocení především nároční vyznavači silniční cyklistiky.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 141510

Helma POC  Ventral AIR SPIN AVIP

Helma POC Ventral AIR SPIN AVIP

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Technologie POC AVIP, POC Spin
Barva oranžová
Použití podle stylu jízdy silniční

Popis

Helmu POC Ventral AIR SPIN AVIP ve výrazné oranžové barvě ocení především nároční vyznavači silniční cyklistiky. Nová helma má ještě lepší odvětrávání, takže vaše hlava bude dobře dýchat i v největších letních pařácích.

POCPOC

Lehká a bezpečná

EPS vrstva s optimální hustotou nabízí ideální poměr mezi nízkou hmotností a ochranou proti nárazu. Pevná polykarbonátová skořepina spolehlivě ochrání hlavu i v případě opravdu tvrdého pádu.

Dopřejte si pohodlí

Helma má zevnitř tvarované polstrování, takže vám přesně padne na hlavu a nikde vás nebude tlačit. Navíc má prostor pro pohodlné uchycení brýlí, díky kterému už nebudete muset řešit problém s otlačenýma ušima.

S větrem o závod

Helma Ventral SPIN byla navržena se specifickými zónami pro proudění vzduchu v helmě. Díky tomu helma nejen skvěle větrá a proudící vzduch ochlazuje hlavu, ale hlavně přináší naprosto minimální odpor vzduchu.

Stylový design

Helma má moderní design, který vynikne v běžném provozu stejně dobře, jak v pelotonu prestižního závodu a díky designu AVIP vás nikdo nepřehlédne ani v běžném provozu.


poc
poc

Značka POC, přední výrobce helem, brýlí, oděvů a doplňků pro zimní sporty a cyklistiku, byla založena v roce 2005 ve Švédsku.

Od počátku si stanovila za hlavní úkol chránit životy a minimalizovat následky nehod sportovců tak, že bude vyvíjet sportovní vybavení s ohledem na optimální osobní ochranu a bezpečnost.
Díky využití vědeckých poznatků a neustálému vývoji a inovacím posouvá POC odvětví cyklistického vybavení stále vpřed. POC je držitelem ceny "Značka roku" v cyklistickém průmyslu a je využívaná profesionálními i amatérskými sportovci.

Technologie (2)

POC AVIP

AVIP je zkratka pro Attention (pozornost), Visibility (viditelnost), Interaction (interakce) and Protection (ochrana)

Jedná se o dosud nejambicióznější iniciativu značky POC, která podporuje bezpečnost cyklistů. Tyto základní prvky jsou jsou navrženy a vyvinuty tak, aby fungovaly jednotlivě i všechny zároveň.

Zvyšující se obliba cyklistiky zároveň přináší rizika a bezpečnostní problémy spojené se sdílením silnic s motoristy, jinými cyklisty a chodci. Dopravní experti, lékaři, psychologové za pomoci laboratoří POC a WATTS tuto oblast zkoumali, aby lépe porozuměli konkrétním rizikům provozu na silnicích ve vztahu k cyklistům. Především se zabývali vnímáním, viditelností, barvou a kontrastem, komunikací, psychologií, digitální technologií, aerodynamikou a dalšími odvětvími.

Pozornost Jde o dosažení jednoduchého, ale zásadního cíle - upoutání pozornosti ostatních na vaši přítomnost. Pozornost využívá ty nejlepší možné nástroje, aby cyklista byl v provozu jasně a v milisekundách rozpoznatelný.

Viditelnost Optimalizace viditelnosti v řadě různých situací, včetně ročního období, počasí, denní doby, vzdálenosti, prostředí a světelných podmínek prostřednictvím vzájemného působení barev, materiálů, kontrastu, vzorů, pohybu a světla.

Interakce Výzkum možností a příležitostí pro komunikaci a technologické interakce mezi jezdcem, motoristy a chodci za účelem podpory proaktivní bezpečnosti. Interakce také podporuje komunikaci s vnějším světem v situacích po nehodách, kdy je nutný zásah záchranářů nebo lékařů.

Ochrana Rozvoj fyzické ochrany se zaměřuje na minimalizaci množství energie přenášené do mozku a těla cyklistů. Ochranné prvky jsou navrženy díky inovativní technologii.

Kromě vývoje vysoce účinných přileb, které podporují nové bezpečnostní prvky, aerodynamiku a celkový výkon, existuje řada nových funkčních, technických a výkonnostních produktů pro cyklisty.

POC-AVIP-products.jpg

Na detail technologie

POC Spin

Ochraňte svou hlavu před pádem

Helma je vybavena technologií SPIN, která snižuje následky pádu z úhlu. Zeslabuje totiž rotační síly, které při pádu ve vyšší rychlosti poškozují mozek. Vaše hlava tak bude ve větším bezpečí i v náročnějších horských terénech.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz