3860 CZK

Helma POC Tectal Race SPIN NFC bílá

Cyklistická helma POC Tectal Race Spin AVIP v bílo-oranžové barvě je přilba pro náročné hobíky i profi enduro závodníky, která se hodí pro agresivní jízdy na horském kole.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 113118

Helma POC  Tectal Race SPIN NFC bílá

Helma POC Tectal Race SPIN NFC bílá

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

Technologie POC AVIP, POC Spin
Barva bílá, oranžová
Hmotnost cca 360 g
Použití podle stylu jízdy MTB, enduro

Popis

Cyklistická helma POC Tectal Race Spin AVIP v bílo-oranžové barvě je přilba pro náročné hobíky i profi enduro závodníky, která se hodí pro agresivní jízdy na horském kole. Při jízdě po singletrailu, freeridu v lese, nebo ostrém závodě vám bude dělat věrného parťáka.

Helma POC Tectal Race Spin modro-bílá

Nechte hlavu dýchat

Propracovaný systém odvětrávání brání pocení a přehřívání hlavy. Sklon kšiltu lze regulovat podle aktuálního počasí.

Bezpečnost především

Helma kryje větší část hlavy, než běžné cyklistické přilby a honosí se systémem aramidových výztuh s rozšířenou ochranou temene. K bezpečnosti přispívá také nastavitelný a odnímatelný kšilt.

Jednoduché nasazení i zapnutí

Snadný systém nastavení velikosti pomocí kolečka na temeni a pásky pod bradou zajišťuje pohodlné a bezpečné uchycení přilby.

Ani nehoda vás nezastaví

Lokalizátor RECCO® Reflector dokáže vyslat signál horské službě, která vás tak rychleji najde i pod lavinou. Integrovaný čip NFC Medical ID ukládá důležité informace o jezdci a v případě nehody k nim mají záchranáři rychlý přístup.

Vlastnosti

  • Konstrukce In-mold, EPS
  • Nastavitelná velikost
  • Hmotnost 337-390 g
  • Certifikace EN 1078, CPSE 12 03, AS/NZS 2063
  • Robustní konstrukce s vložkou EPS optimalizovanou pro ochranu hlavy.
  • Snadno ovladatelný 360 ° fit systém, který poskytuje přesné a bezpečné uchycení
  • Odnímatelný a nastavitelný kšilt


poc
poc

Značka POC, přední výrobce helem, brýlí, oděvů a doplňků pro zimní sporty a cyklistiku, byla založena v roce 2005 ve Švédsku.

Od počátku si stanovila za hlavní úkol chránit životy a minimalizovat následky nehod sportovců tak, že bude vyvíjet sportovní vybavení s ohledem na optimální osobní ochranu a bezpečnost.
Díky využití vědeckých poznatků a neustálému vývoji a inovacím posouvá POC odvětví cyklistického vybavení stále vpřed. POC je držitelem ceny "Značka roku" v cyklistickém průmyslu a je využívaná profesionálními i amatérskými sportovci.

Technologie (2)

POC AVIP

AVIP je zkratka pro Attention (pozornost), Visibility (viditelnost), Interaction (interakce) and Protection (ochrana)

Jedná se o dosud nejambicióznější iniciativu značky POC, která podporuje bezpečnost cyklistů. Tyto základní prvky jsou jsou navrženy a vyvinuty tak, aby fungovaly jednotlivě i všechny zároveň.

Zvyšující se obliba cyklistiky zároveň přináší rizika a bezpečnostní problémy spojené se sdílením silnic s motoristy, jinými cyklisty a chodci. Dopravní experti, lékaři, psychologové za pomoci laboratoří POC a WATTS tuto oblast zkoumali, aby lépe porozuměli konkrétním rizikům provozu na silnicích ve vztahu k cyklistům. Především se zabývali vnímáním, viditelností, barvou a kontrastem, komunikací, psychologií, digitální technologií, aerodynamikou a dalšími odvětvími.

Pozornost Jde o dosažení jednoduchého, ale zásadního cíle - upoutání pozornosti ostatních na vaši přítomnost. Pozornost využívá ty nejlepší možné nástroje, aby cyklista byl v provozu jasně a v milisekundách rozpoznatelný.

Viditelnost Optimalizace viditelnosti v řadě různých situací, včetně ročního období, počasí, denní doby, vzdálenosti, prostředí a světelných podmínek prostřednictvím vzájemného působení barev, materiálů, kontrastu, vzorů, pohybu a světla.

Interakce Výzkum možností a příležitostí pro komunikaci a technologické interakce mezi jezdcem, motoristy a chodci za účelem podpory proaktivní bezpečnosti. Interakce také podporuje komunikaci s vnějším světem v situacích po nehodách, kdy je nutný zásah záchranářů nebo lékařů.

Ochrana Rozvoj fyzické ochrany se zaměřuje na minimalizaci množství energie přenášené do mozku a těla cyklistů. Ochranné prvky jsou navrženy díky inovativní technologii.

Kromě vývoje vysoce účinných přileb, které podporují nové bezpečnostní prvky, aerodynamiku a celkový výkon, existuje řada nových funkčních, technických a výkonnostních produktů pro cyklisty.

POC-AVIP-products.jpg

Na detail technologie

POC Spin

Ochraňte svou hlavu před pádem

Helma je vybavena technologií SPIN, která snižuje následky pádu z úhlu. Zeslabuje totiž rotační síly, které při pádu ve vyšší rychlosti poškozují mozek. Vaše hlava tak bude ve větším bezpečí i v náročnějších horských terénech.

Na detail technologie

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz