1421878

Dětská tenisová raketa Babolat Pure Aero Junior 26 2023

ID {{ productCode }}

Tenisová raketa Babolat Pure Aero Junior 26 2023 v novém designu pro ambiciózní juniory ve věku 11-12 let (nad 140 cm) s vynikajícím spinem, silou a novou úrovní kontroly.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1421878

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu Pure Aero

Dětská tenisová raketa Babolat Pure Aero Junior 26 2023

Dětská tenisová raketa Babolat Pure Aero Junior 26 2023

2 799
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Roční kolekce 2023
Výška hráče nad 140 cm
Věk 11-12 let
Vypletená raketa ano
Materiál 100 % grafit
Hmotnost tenisové rakety 250 g
Velikost hlavy 645 cm2 (100 in2)
Délka rakety 660 mm (26.0")
Vyvážení rakety 325 mm
Vzor výpletu 16 x 19
Barva červená
Určeno pro kategorii hráčů děti
Zaměření komfort

Popis

Tenisová raketa Babolat Pure Aero Junior 26 2023 v novém designu pro ambiciózní juniory ve věku 11-12 let (nad 140 cm) s vynikajícím spinem, silou a novou úrovní kontroly. Novinka přináší několik drobných změn v designu rakety, ale jinak je to stará dobrá Pure Aero s vynikajícím spinem, razancí a snadnou ovladatelností. Otevřený vzor výpletu 16x19 generuje extra spin, zvětšuje swetspot pro lepší komfort a dává míčkům více razance.

Nový moderní design

Pryč je dominantní žlutá barva. Nyní má raketa tmavší design s množstvím ostrých fragmentů na krčku rakety. To evokuje dynamický a lehce futuristický pohled na hru. Nápis zůstal žlutý pro zachování identity řady Pure Aero. Nový design tak částečně vychází z rakety Babolat Pure Aero VS.

Slovo trenéra

"Všechny děti chtějí být jako Rafa. S nástupem nové generace hráčů ale chtějí být také jako Carlos Alcaraz, Félix Auger-Aliassime nebo Holger Rune. Proto Babolat přichází s novým designem raket podle modelu Pure Aero VS, se kterým zmíněná nová generace hráčů hraje. Jinak je to stará dobrá Pure Aero s velkým množstvím spinu, snadné síly a ovladatelnosti."

– Michal Bayerl, tenisový trenér 2. třídy, Tenisový Test

Technologie (3)

Babolat Aero Modular 3

Rychlejší nápřah a švih

Rám se může pochlubit vylepšenou technologií Babolat Aero Modular 3. Výrobci se sešli s experty na aerodynamiku z Ace Engeneering, kteří spolupracují i s armádními složkami. Jedinečná aerodynamičnost, která vylepšuje průchodnost vzduchem o více než 11%, poskytuje hráči při odehrání míče rychlejší nápřah a lepší spin.

Na detail technologie

Babolat SWX Pure Feel

Ucítíte jen to důležité

Vibrace eliminující technologie od firmy SMAC ve vylepšené verzi SWX Pure Feel s sebou přináší dosud nevídanou úroveň pocitu ze hry. Extra vrstva tlumícího materiálu v rámu rakety navíc generuje unikátní zvuk, který je výraznější a dodává úderům novou energii.

Na detail technologie

Babolat FSI Spin

Maximální spin

Technologie Babolat FSI Spin je kombinací širšího rámu a volnějšího prostoru u průchodek na vrchu a u srdce rakety. Ty umožňují volnější pohyb strun pro skvělou rotaci a rychlost míče. Větší rotace míče znamená pro soupeře méně předvídatelné chování míčku po dopadu.

Na detail technologie

Objevuje se v tématech

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz