Dopřej své lásce tu nejlepší péči

Je jasné, že když to na svém kole rozjedeš, nevrátíš se domů úplně čistý. Dá se říct, že pokud tvé kolo po jízdě není aspoň trochu špinavé, nejel jsi prostě naplno. A je jedno, jestli je tvým rajónem silnice, trail, downhill nebo třeba motokros. Když prostě jedeš, trocha bláta ti vůbec nevadí. I tak je to kolo ale tvá láska a rozhodně ho pak nenecháš ve sklepě jen tak. Aby ti ta péče o své milované kolo šla mnohem lépe, jsou tu produkty značky Muc-Off. Díky ním své kolo vždy perfektně umyješ, promažeš, ale taky s nimi perfektně ošetříš lak rámu, helmy nebo brýlí. Prostě všemu na svém kolu díky Muc-Off přípravkům vrátíš ten správný lesk.

Vrhni se do toho po hlavě

Filozofie značky Muc-Off je založená na tom, že si prostě máš svou jízdu pořádně užít. Ať totiž tvé kolo nebo motorka při jízdě zachytí cokoliv, přípravky Muc-Off si s tím hravě poradí. Zakladatelé značky Rex a Marilyn Trimnellovi jsou sami jezdci a tak dobře ví, jak se správně o kolo starat. Na samém počátku si tak sami vyráběli čistící přípravky pro svá závodní kola. Od roku 1991 se pak postupně jejich přípravky pod značkou Muc-Off stali jasnou volbou pro péči o kolo či motorku u řady profesionálů a týmů, např. Team Ineos, Scott Redding, Ducati nebo BMC Triatlon. Své produkty navíc neustále vyvíjejí a posunují a rozšiřují tak své portfolio o hromadu výjimečně pečujících přípravků.  

 
 
 
 
 


Zobrazeno produktů 1–1 z 1

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.


MUC-OFF LUXURY CHAMOIS CREAM vytváří ochrannou bariéru, která přispívá k ochraně pokožky před jejím poškozením, a to zejména na citlivých a…

50 Kč
skladem 5 a více kusů 03.10. u vás