Americká značka Jetboil pochází z města Manchester ve státě New Hampshire. Jetboil vám přináší unikátní a revoluční vařiče s širokým spektrem využití.
Jetboil nabízí vařiče všech kategorií. Od ultralehkých pro jednu osobu až po varné systémy pro celé skupiny. Čím, ale Jetboil vyniká je vařič Jetboil Flash,který nelze nazvat jinak než jako rychlovarnou konvici na cesty.

A jak to vlastně vše začalo? Zakladatelé Jetboilu, Dwight Aspinwall a Perry Dowst, frustrováni těžkými plynovými lahvemi a neohrabanými vařiči, vyrazili v roce 2003 na cestu za jednodušším vařením v přírodě. Zjistili, že klíč k největšímu pohodlí a nejvyšší účinnosti spočívá v kombinaci systému přenosu tepla a inovativního designu. 

Vývoj probíhal střídavě mezi laboratoří a horami, kde Perry a Dwight přenesli své myšlenky do nového produktu, který změnil přístup k outdoorovému vaření. Výsledkem je „Osobní vařící systém“, který si v roce 2004 okamžitě vysloužil uznání nejznámnějších outodoorových časopisů a nejvýznamnějších dobrodruhů po celém světě.

Jetboil Flash kombinuje ohřívání, vaření, jezení a pití z jedné izolované nádoby, do které je pro rychlé použití integrován hořák. Umělohmotný izolační kryt tepelného výměníku umožňuje bezpečně manipulovat s nádobou bezprostředně po sejmutí z hořáku.

Střídavě, mezi svou laboratoří a horami, Dwight a Perry přenesli svou myšlenku do nového produktu, který absolutně změnil outdoorové vaření. 


Zobrazeno produktů 1–1 z 1

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.


Plynové kartuše Jetboil Jetpower Fuel 230g obsahují vysoce výkonnou propano/isobutanovou čtyřsezónní směs.

159 Kč
skladem 5 a více kusů 24.07. u vás