Barebells je švédská značka potravin založená v roce 2016. Specializuje se na výrobu proteinových snacků a nápojů. Jejich produkty jsou zaměřené na zdravější alternativu k běžným potravinám, které jsou často bohaté na cukry a Tuky.

Mezi nejpopulárnější produkty Barebells patří proteinové tyčinky, koktejly, müsli a další potraviny bohaté na bílkovíny. Ty se vyrábí s použitím kvalitních surovin a nejmodernějších technologií a jsou vhodné pro osoby, které chtějí získat dostatek bílkovin a podpořit tak své zdraví a výkon.

Značka Barebells se zaměřuje na kvalitu a chuťový zážitek svých produktů. Tyčinky a nápoje jsou dostupné v různých příchutích a jsou vhodné jako zdravá svačina třeba po tréninku. Produkty Barebells jsou také vhodné pro vegany a osoby s intolerancí na laktózu.

Barebells si získal popularitu mezi aktivními lidmi, kteří hledají kvalitní zdroj bílkovin, a mezi lidmi, kteří dbají na zdravou výživu a chtějí si dopřát zdravější alternativy k běžným potravinám.


Zobrazeno produktů 1–1 z 1

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.


Barebells Protein Bar je definice měkkosti, lahodnosti a slasti, každá z příchutí je perfektně dotažená a synergicky vyladěná ve všech směrech.

53 Kč
skladem 5 a více kusů 19.06. u vás