Vstaňte po Vánocích od počítačů a zabruslete do světa inline


5 minut čtení

Inline brusle pod stromečkem zní jako dobrý nápad.
Oblíbeným vánočním dárkem pro sportovce jsou už po léta inline brusle. Obzvlášť děti z nich mívají velkou radost, kterou kazí jen fakt, že na sněhu a na ledě si s nimi moc nezajezdí. Jenže při dnešním počasí kdo ví, třeba se na inlajnech svezete i na Štědrý den.

Naplňte děti láskou ke sportu

Pokud nepatříte mezi uřvané ambiciózní rodiče, kteří ze svého dítka chtějí mít nového Jágra, ale jde vám o zdravý pohyb dítěte, sáhněte po kolečkových bruslích.Děti s nimi mají pocit, že se na bruslích vozí a létají nadzvukovou rychlostí. Přitom si ale bruslí pro zdraví do budoucna. A co si budeme povídat, je to pro děti zábavnější varianta, než pod nerudným trenérem dřepovat, klikovat a běhat po opičí dráze.foto-coverNepouštějte se na tenký led a vybírejte z osvědčených modelů. Pro chlapce je tady nová edice oblíbených inline bruslí K2 Raider Pro. Pro dívky nechybí klasika s novým designem pro rok 2019 K2 Marlee Pro.Nová vizáž bruslím prospěla a K2 drží krok i s přehlídkovými moly. Na vlastnostech a schopnostech se přitom nic moc nemění. Důležité vychytávky zůstávají, takže brusle stlačením tlačítka upravíte až o 5 velikostí.Brusle navíc dokonale tlumí vibrace díky tvrdosti 80A, ale i rámu F.B.I., což je důležitá zpráva pro všechny děti. Obzvláště pak pro ty, které to zatím na kolečkáčích moc neumí a chtějí se to teprve naučit.Na výběr máte i z letošních verzí s BOA zapínáním pro kluky a pro holky.Specialitkou vhodnou i pro Vánoce jsou pak obojživelníci Tempish Element Duo. Podvozky můžete střídat podle ročních období, takže se na brusle nebude nikdy prášit. V létě si zabruslíte inline a v zimě nasadíte nože a hurá na led.Takže pokud děti nechtějí čekat na léto, ale botičku si chtějí rozšlápnout už v zimě, brusle pro holky i pro kluky jsou jasnou volbou.

Sport číslo jedna pro ženy

Inline bruslení je po dětech velkou doménou žen. Nebolí vás tolik klouby jako při běhu a přitom si procvičujete svaly, za kterými se páni rádi otáčí. Takže pánové, pokud doma chcete mít sportovkyni duší i tělem, tip na vánoční dárek leží přímo před vámi.Na běžnou jízdu vám bohatě postačí dámské inline brusle K2 Helena 84. 84mm kolečka to s vámi nerozpálí do nelidských rychlostí a tvrdost koleček i s rámem opět odlifrují nechtěné vibrace. Jízdu si tudíž užijete až do vyzutí botiček.Heleny se rovněž mohou pochlubit oceněním od více než tisícovky bruslařů, když vystoupaly na nejvyšší stupínek v kategorii cena/výkon na letošním Megatestu.foto-clanekBruslařky, co už mají něco odježděno a na stezku chodí v podstatě denně, by měly pokukovat po kvalitnějších inlajnech. Dámské brusle K2 Vo2 90 Speed Boa W jsou přesně to, co zkušená bruslařka potřebuje.Na kolečkových bruslích najdete rychlejší kolečka s 90mm průměrem, odolnější ložiska nebo pohodlné a rychlé BOA zapínání.

Zaujměte pozici po boku partnerky

Pro muže můžete opět vybírat podle stylu a pokročilost jízdy. Jestliže ale hledáte brusle pro partnera pod vánoční stromeček, abyste spolu mohli občas na výlet, sáhněte po pánských inlajnech Fila Mizar 84.Botička je měkoučká, dokonale odvětrávaná, a tak se můžete spolehnout, že neuslyšíte žádné mužské fňukání 'kdy už tam budeme'. Partner si s vámi jízdu neskonale užije. Hodnotící bruslaři na Megatestu přisoudili kolečkáčům druhou příčku v kategorii cena/výkon.Pokud si ani po těchto tipech na vánoční dárek nejste jistí, že jsme kápli na ty pravé brusle, mrkněte se na oceněné inline brusle z Megatestu 2018. Tady už si určitě vyberete.

Další tipy na dárky...

Taškou na rakety zaútočíte na hvězdný vánoční dárekVIDEO: Fanděte jako fanatici v originálních NHL dresechVyberte si kulicha nebo kšiltovku s módním logem klubu

Starší články