VIDEO: TOP 5 tenisových tašek Wilson


6 minut čtení

Nejlepší tenisové tašky roku od Wilsonu jsou tady.
Každý rok vám přinášíme tipy na nejlepší tenisové bagy roku. Letos vám tipů ukážeme víc a začneme TOP 5 tenisovými taškami na rakety z dílny značky Wilson.

Jednou za čas protáhnout tělo

Bag na rakety Wilson Team 2 je nejzákladnější model pro hobby tenisty. Pokud nejste na kurtu každý týden, tento základ vám bude bohatě stačit. Taška má dvě hlavní kapsy, kam pohodlně ukryjete jak rakety, tak oblečení včetně bot. Maximálně taška pojme až 6 raket. Na jednom boku tašky Wilson Team 2 pak najdete dvě poměrně velké boční kapsy, kam se vleze flaška na pití, míčky nebo další drobnosti. [caption id='attachment_13810' align='aligncenter' width='633']Tašku na rakety Wilson Team 2 hodíte pohodlně na rameno Tašku na rakety Wilson Team 2 hodíte pohodlně na rameno[/caption] Pro přenos využijete odnímatelný popruh se základním polstrováním nebo madlo pro přenos v ruce. Bag Wilson Team 2 Compartement je opravdu pouze základní model, proto v nabídce najdete také něco pro náročnější hobíky až pokročilé hráče. Chci bag Wilson Team 2 »

Špička mezi tenisovými taškami pro hobíky

Pokud se do těchto skupin řadíte, budou vás zajímat tašky na rakety Wilson Super Tour 2. Menší verze tašky navnadí ke koupi hlavně náročnější hobíky. Taška Wilson Super Tour 2 má dva hlavní prostory, přičemž jeden je s termoochranou. Kdo má rád speciální kapsu na boty, mohl by být zklamán. Taška však má v jednom z hlavních oddílů polohovatelnou přepážku na suchý zip. Tím si prostor rozdělíte a do jednoho z nich můžete ukrýt právě zašpiněné boty tak, aby nepřišly do styku s oblečením. [caption id='attachment_13811' align='aligncenter' width='633']Tenisová taška Wilson Super Tour 2 Small má přepážku pro oddělení bot a oblečení Tenisová taška Wilson Super Tour 2 Small má přepážku pro oddělení bot a oblečení[/caption] Podobně jako u předešlého modelu na boku tašky najdete dvě poměrně velké boční kapsy na míčky nebo láhev na pití. Uvnitř těchto bočních kapes je ještě jedna uzavíratelná zipem. K tomu přibývají další dvě menší kapsičky na naprosté drobnosti. Pohodlně se vám sem vejde mobil, klíče i permanentka na tenis. Velkým posunem je materiál. Taška je z nepromokavého materiálu, který se vám bude rovněž lehce omývat. Chci bag Super Tour 2 Small »

Čarujte s mimořádně kvalitně polstrovanými popruhy

Větší varianta tašky Wilson Super Tour 2 má kromě o něco větších rozměrů další vylepšení. Začněme ale tím, co mají oba modely společné. Větší bag má také dvě hlavní kapsy, z toho jednu s termoochranou. V druhé kapse si můžete opět nastavit přepážku například na špinavé boty. Tomu nahrávají i odvětrávací otvory, které předešlé modely neměly. Opět jsou tady dvě větší kapsy na jednom boku a na obou bocích dvě menší uzavíratelné na drobnosti. Materiál je opět nepromokavý a lehce udržovatelný. [caption id='attachment_13812' align='aligncenter' width='633']Tenisový bag Wilson Super Tour 2 Large má mimořádně kvalitní polstrování Tenisový bag Wilson Super Tour 2 Large má mimořádně kvalitní polstrování[/caption] Oproti menší verzi u většího bagu najdete také popruhy pro přenos tašky na zádech. Popruhy jsou mimořádně kvalitně polstrované, v podobné cenové hladině budete takové polstrování hledat jako kupku v jehle sena. Co je ale ještě lepší, že tyto zádové popruhy můžete odepnout a schovat je do kapsičky na suchý zip. Chci bag Super Tour 2 Large »

Staňte se Rogerem Federerem

Pokud jste tenista, který na kurt chodí i několikrát týdně a neplácáte vše s jedinou raketou, na všechno, co jste doteď četli, zapomeňte. Do tašky na rakety Wilson Federer DNA 12 Pack Infrared se vleze až 12 raket a postaráno o ně bude jako o zásilku s označením velmi křehké. Tuhle tašku používají i profíci a nosí v ní celý svůj raketový arzenál. [caption id='attachment_13813' align='aligncenter' width='633']Tenisová taška Wilson Federer DNA 12 Pack Tenisová taška Wilson Federer DNA 12 Pack[/caption] Taška Wilson Federer DNA 12 Packdva hlavní termooddíly. Speciální pozornost ale musíte věnovat vyztužení bagu, protože tohle by s trochou nadsázky vydrželo i ránu kladivem. Pod tuhou skořápkou najdete ještě dvě boční kapsy, které zpříjemní síťované kapsičky. Díky nim bude hledání v tašce přehledné a hračka. Oproti loňskému modelu si vyžádala zlepšení ještě kvalita zipů. Tašku můžete přenášet na zádech nebo v ruce díky pružnému materiálu madla. A navrch, s touto taškou nastupuje i Roger Federer, jehož autogram na tašce najdete. Chci bag Federer DNA 12 Pack »

Na tenis na kole i pěšky

Na závěr pro vás máme jednu specialitku. Pokud na tenis míříte na kole nebo pěcha, bodne vám batoh Wilson Super Tour Backpack. Batoh má jednu výhodu, že jej můžete nosit na jakýkoli sport a nikdo se na vás nebude dívat skrz prsty. Batoh Wilson Super Tour Backpackperfektně polstrované zádové popruhy. Polstrování je stejné jako u Wilson Super Tour 2 a ač se to může zdát zvláštní, lepší než u velkého bagu Rogera Federera. Dalším plusem batohu je, že i kdyby padaly trakaře, vaše věci zůstanou v suchu. I batoh je totiž z nepromokavého materiálu. [caption id='attachment_13814' align='aligncenter' width='633']Batoh Wilson Super Tour Backpack má i oddělenou kapsu na boty Batoh Wilson Super Tour Backpack má i oddělenou kapsu na boty[/caption] Než se podíváme na velké kapsy, dejme prostor bočním kapsám. Jedna z nich má totiž termoochranu, takže když si uděláte pití, nemusíte se bát, že by jeho teplota lítala nahoru a dolu jako hodnota bitcoinu. Zespodu navíc najdete oddělenou kapsu na boty. A já se ptám, který batoh to má? Nejblíže zádům najdete velký oddíl, kam se vám vejdou až 2 rakety. Do dalšího velkého oddílu dáte oblečení, případně pokud nejdete sportovat, ale cestujete, využijete kapsu na tablet či notebook. Chci batoh Super Tour Backpack »

Servírujte si další tenisové čtivo...

Staňte se součástí tenisové revoluce s raketami Wilson Clash | Wilson Clash Nejlepší badmintonové rakety z velké testovačky pro rok 2019 | Výsledky testovačky Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR

Starší články