VIDEO: Dopřejte si profi luxus s výstrojí Bauer Vapor X900 Lite


5 minut čtení

Ochutnejte pohodlí a bezpečí profesionální výstroje s řadou Bauer Vapor X900 Lite.
Letos myslel Bauer na hráče všech výkonnostních kategorií. Čtyři modelové řady hokejové výstroje = čtyři představovačky na videu.Po základní řadě Bauer NSX a vyšší řadě pro zapálené hobíky Bauer X800 Lite je třeba postoupit o stupínek výš na modelovou řadu pro poloprofesionální hráče Bauer Vapor X900 Lite.Hokejové chrániče Bauer Vapor X900 Lite si pořiďte, pokud jsou vaše hokejové dovednosti na ligové úrovni a nebo jste nadšený hobík, který chodí do soubojů naplno a chce mít jistotu, že jeho tělo tělo i chrániče vydrží i tvrdé střety u mantinelu.Bauer Vapor X900 Lite přináší vysoký stupeň ochrany, který vám umožní jít do osobních soubojů s plným nasazením bez obav o své zdraví. A to především díky většímu podílu Hyperlite pěny na klíčových místech.Stejně jako u nižší řady X800 Lite Bauer použil také novou technologii Sanitized, která lépe odvádí pot a eliminuje zápach.Výrazným vylepšením oproti nižším řadám je výstelka Bauer Thermo Max, která rychle odpařuje pot a udržuje vaše tělo v optimální teplotě.Jedná se tedy celkově o bezpečnější, pohodlnější a trvanlivější výstroj, kterou lze použít i v nižších ligových soutěžích.

Oblečte do boje téměř dokonalé brnění

Chránič ramene je celý pokrytý lehoučkou Hyperlite HD pěnou, jenž skvěle absorbuje nárazy a zároveň nenasákne pot.Další novinkou je dvojitý nastavitelný chránič bicepsu, který přináší ještě lepší pohodlí a vyšší stupeň ochrany.O ochranu páteře se kromě Hyperlite pěny stará také plovoucí chránič, který reaguje na každý náraz a vy tak budete lépe chráněni.Ještě pohodlnějšímu pohybu pak nahrává oblouk mezi přední a zadní částí chrániče ramen. Oblouk vyplňuje HD pěna a disponuje tak zvaným free flexem, který vám umožní nabýt pocitu volnosti.

Lokty v bavlnce

Chránič loktů se opět skládá ze dvou částí, ale je tvarovaný a navíc má profesionální Hyperlite pěnu nejen na bicepsové straně, ale pokrývá také loketní výlisek a chránič předloktí. Hyperlite pěna je pěna, která je u vyšších řad samozřejmostí.Chránič loktů stejně, jako u nižšího modelu X800 Lite, disponuje vložkou s pohyblivou konstrukcí, která vás neomezuje v pohybu.Menší novinkou je systém uchycení. Lokty opět upevníte za pomoci tří pružných pásků, ale prostřední pásek ve tvaru Y zajistí pohodlnější a jistější uchycení.A poslední novinkou je tzv. koblih, do kterého krásně zapadne váš loketní kloub. Díky tomu chránič lépe drží na svém místě.

Osekávání už vás nemůže rozhodit

Chrániče holení s odnímatelnou thermo výstelkou přesně kopírují stavbu vaší nohy. Díky tomu budete v suchu, pohodlí a hlavně bezpečí. Mezi kolenem a holení najdete dostatek vůle pro ohyb díky Free Flex technologii.Chránič kolene je rovněž tvarovaný a zkosený. Pro větší plochu ochrany kolene najdete opět ochranná křídla s Hyperlite pěnou, která kryjí kolena ze stran. V oblasti lýtka je, podobně jako u modelu X800 Lite, použitá odolná Hyperlite pěna. To oceníte hlavně při nepříjemném osekávaní zezadu.A další skvělou vychytávkou je výškově nastavitelný chránič stehna.

Ani tvrdý krosček vás nezastaví

Kalhoty se taktéž dočkaly razantního přírůstku Hyperlite pěny pro větší pohodlí a bezpečnost. Návleky jsou oproti nižším modelům z ještě odolnějšího 840D nylonu.Hyperlite pěna nově chrání nejen páteř, ale také vaši kostrč. Ochranu ledvin a kyčle už nebude chránit jen vyztužené tvarování, ale PE vložka, kterou na ledvinách nově doplní i Hyperlite pěna.V oblasti stehen jsou opět tvarované PE chrániče. Nohavice si navíc můžete rozepnout, takže se nemusíte bát pocitu stísnění.Inovaci prodělal také ochranný pás kalhot. Pásek je nově zdvojený a pomáhá ještě lépe chránit spodní část páteře. Délka kalhot je opět nastavitelná o 2,5 cm obdobně, jako u nižšího modelu Vapor X800 Lite.

Míchejte s pukem bez obav o svoje zdraví

Poslední částí výstroje Bauer Vapor X900 Lite jsou hokejové rukavice. Ukazováček je trojdílný pro lepší ohebnost a preciznější práci s hokejkou a pukem. Ostatní prsty včetně palce jsou dvoudílné a z vnější části je chrání pěna dvojí hustoty s plastovým výliskem.Dlaň rukavice je oproti nižším modelům čtyřvrstvě prošitá a obsahuje speciální grip pro lepší kontrolu hole.

Naskočte na střídačku a čtěte si dál...

VIDEO: Zapomeňte na amatéřinu s chrániči Bauer Vapor X 800 Lite | Chrániče Bauer Vapor X800 LiteVIDEO: V klídečku si hrajte hobby hokej s výstrojí Bauer NSX | Chrániče Bauer NSXVIDEO: Střídání stráží. Naskočte na led v bruslích Bauer NS | Brusle Bauer

Starší články