VIDEO: Objevte 3 roky inovací v raketě Babolat Pure Aero 2019


4 minut čtení

Po 3 letech je tady střídání na trůnu nejprodávanější rakety na trhu. Přichází Babolat Pure Aero 2019.
Od roku 2016 jste si oblíbili tenisovou raketu Babolat Pure Aero natolik, že jste z ní udělali jednu z nejprodávanějších raket na trhu. Jenže čas nezastavíš, a co bylo in v roce 2016, to už dávno vzala voda.Po třech letech proto přichází inovace a spolu s nimi nová tenisová raketa Babolat Pure Aero 2019, se kterou nastupuje i Rafael Nadal.

Roztočte to s jistotou v ruce

Unikátní aerodynamický tvar rakety stále zůstává, na tom se nic nemění. Oproti předchozí generaci se ale budete těšit z ještě více spinu. Právě proto je raketa parádní volba pro hráče, kteří hrají primárně spinové údery.Babolat se však pro nový model více zaměřil i na kontrolu a cit, aby byla raketa ještě komplexnější.Co se týče parametrů, jsou v podstatě identické s předchozím modelem – stovková hlava, 300 gramů, vyvážení 320 mm. Jedinou změnou prošla tuhost rámu, která se změnila z 72 RA na 71 RA.

Nebojte se novinek a jděte s dobou

Největší změny najdete v nejnovějších technologiích. První z nich je povýšení technologie Aeromodular 2 na Aeromodular 3. Ochranná páska na hlavě rakety je tenčí, a díky tomu má aerodynamičtější tvar a zvyšuje se rychlost úderu a spinu.Změnou prošla také karbonová vlákna v raketě. V technologii Carbonply Stabilizer najdete novou generaci těchto vysoce výkonných karbonových vláken, což má za následek více kontroly a přesnosti v úderech.Radost bude mít i váš loket a další namáhané části těla. Cortex Pure Feel si pohrál s vibracemi a ještě lépe je tlumí. Tím pádem se tak rychle neunavíte a chvíle na kurtu si budete užívat i po několikahodinových bitvách.Jedinou technologií, která zůstala beze změny, je FSI Spin.

Drahé hračky patří do kvalitního balení

Spolu s novou raketou si Babolat připravil i nový batoh a tašku na rakety.Na batohu Babolat Pure Aero 2019 najdete výborné polstrování zad, odvětrávatelnou kapsu na obuv i otvor na prostrčení sluchátek.Taška Babolat Pure Aero Racket Holder X12 2019 už je pro náročnější hráče, kteří využijí tři kapsy, přičemž hned dvě mají termo ochranu proti extrémním teplotám. Samozřejmostí je rovněž kapsa na obuv, sáček na vlhké a špinavé oblečení a kvalitní materiál, aby taška více vydržela.Na doplňky vám bohatě vystačí dvě polstrované boční kapsy, načež jedna je tvrzená, abyste si do ní beze strachu uložili brýle nebo mobil.

Vybírejte z více možností

Babolat Pure Aero 2019 je pouze vlajková loď celé modelové řady Pure Aero. V nabídce najdete dalších pět raket s lehce odlišnými parametry, a tak byste si měli všichni přijít na své.Jestliže ale nepotřebujete mít nejnovější vybavení a myslíte raději na stav své peněženky, máte ideálně načasovanou příležitost pořídit si Babolat Pure Aero 2016 za akční cenu. A ceny proklatě nízko u země platí i na další starší modely z řady raket Pure Aero.

Zkraťte si zimu dalšími raketovými sporty...

VIDEO: Tvrďte muziku se squashovými raketami Tecnifibre | Squashová raketa Viktora ByrtuseUdělejte si radost před Vánoci s badmintonovou značkou FZ Forza | Dánská prémiová značkaTřískejte do toho s badmintonovými raketami z edice Petra Koukala | Rakety Petra Koukala

Starší články