1799 CZK

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD II ´10 (2. generace) + TRIČKO

Nová generace squashové rakety Victor Ashaway I.W.65 LTD II ´10 z kolekce 09/10 vyrobená speciálně pro SportObchod.cz. Testovaná raketa váží 160 g, vyvážení je 364 mm. Testování SportObchod.cz: rám = 89%, výplet = 93%, celkový výsledek = 90%. Mimořádný poměr užitné hodnoty a ceny!

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 8888

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD II ´10 (2. generace) + TRIČKO

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD II ´10 (2. generace) + TRIČKO

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Od 15.11. máme skladem již 3. generaci této rakety! Nový model najdete zde.

NÁSTUPCE VÝRAZNĚ NEJPRODÁVANĚJŠÍ SQUASHOVÉ RAKETY SEZÓNY 2008/2009
 

Speciální limitovaná kolekce 500 ks raket!

Tato squashová raketa je generačním nástupcem historicky nejprodávanějších raket Victor Ashaway I.W.65 Control a první generace speciálního limitovaného modelu Victor Ashaway I.W.65 LTD. Těchto dvou modelů se prodalo celkem více než 2.500 ks, což je číslo, které v podmínkách ČR nemá obdoby (běžně se od jednoho modelu prodává 200-300 ks)! Podobným úspěchem v podobě množství prodaných kusů od jednoho modelu se mohou pochlubit pouze squashové rakety Pro Kennex Booster, Pro Kennex Stinger, Tecnifibre Suprem Power 145 X-One a Dunlop Aerogel Elite.

Druhá generace tohoto limitovaného speciálního modelu přináší několik zásadních změn.

Design rakety se nijak podstatně nezměnil, v názvu rakety pouze přibylo označení "II" (2. generace). Mírnou změnou prošel obal rakety, kde nově přibylo logo naší firmy a internetový odkaz na náš obchod.

Podstatnou změnou je nový výplet, pro další zvýšení síly a razance jsme se rozhodli použít červený výplet Ashaway Power Nick Zyex Red o průměru struny 1.18 mm. Výsledkem je více síly a razance při každém typu úderu.

Současně jsme se rozhodli pro nahrazení původního typu základní omotávky novým dvouvrstvým "multi-color" typem, tuto omotávku jsme si vybrali z více než 15 testovaných gripů a pevně věříme, že se nám konečně podařilo najít grip, který svojí kvalitou bude odpovídat vysoké herní kvalitě rámu a výpletu.

Hmotnost a vyvážení jsme upravili pouze mírně, opět s cílem přidat raketě další sílu a razanci. I po této změně je ale rakety mimořádně snadno ovladatelná a je tak vhodná nejen pro robusní muže, ale také pro dívky, ženy a juniory.


Troufáme si tvrdit, že nová generace rakety zcela jistě naváže a určitě i překoná velké úspěchy svých starších sourozenců a že také tento model bude k vidění nejen v rukou amatérských hráčů, ale u profesionálů. Jednáme s několika předními českými a německými závodními hráči o tom, aby s tímto modelem hráli v průběhu squashové sezóny 2009/2010.

 

BESTSELLER SQUASHOVÉ SEZÓNY 2008/09

Squashová raketa Victor Ashaway I.W.65 LTD z limitované kolekce pro sezónu 2008/09 je naším nejvěším favoritem na titul "Nejprodávanější squashová raketa sezóny 2008/09". Raketa by tak navázala na obrovský úspěch předchozího modelu Victor Ashaway I.W.65 Control ´07, která se stala výrazně nejprodávanější raketou v sezóně 2007/08 a překonala všechny prodejní statistiky.


Nový model Victor Ashaway I.W.65 LTD je vyrobený na zakázku speciálně pro SportObchod.cz a to v limitovaném množství. Prvních 100 kusů této rakety bylo prodáno za 27 dní od uvedení do internetového prodeje, do konce října bylo prodáno dalších 250 ks. Tato squashová raketa tak s největší pravděpodobností překoná všechny naše dosavadní prodejní statistiky.

Během naší speciální jednodenní "Narozeninové akce" (14.10.2008 - 6. narozeniny) si tento model objednalo 57 zákazníků, z toho 24 si vybralo cenově zvýhodněný set po 2 ks raket!

Raketa se opakovaně stala nejprodávanější raketou v měsících září, říjen a listopad 2008.


Squashová raketa Victor Ashaway I.W.65 LTD je inovovaným nástupcem opravdové SQUASHOVÉ LEGENDY, squashové rakety Victor Ashaway I.W.65 Control ´07, která je dosud výrazně nejprodávanějším modelem v našem obchodě.

Předchozí mimořádně úspěšný model Victor Ashaway I.W. 65 Control ´07 byl v mnoha směrech naprosto výjimečný, a proto bude pro velký zájem nabízen i v letošní sezóně. Raketa překonala všechny dosavadní statistiky našeho obchodu - jen pro zajímavost - od uvedení rakety do prodeje si její popisek a fotografie prohlédlo výrazně nejvíce zájemců o nákup nové rakety, nejvíce hráčů si ji následně také zakoupilo a raketa má současně také nejlepší poměr mezi počtem zobrazení a počtem nákupů.

Předchozímu modelu stačily přesně tři týdny od uvedení do prodeje k tomu, aby se vyprodalo prvních 100 ks. V rámci akce "Narozeniny" (říjen 2007) si raketu během jediného dne zakoupilo 41 hráčů. Starší model má stejně dobré statistiky také v případě prodeje ve zvýhodněných setech po 2 ks a 3 ks.

Předchozí model je současně nejvíce a nejlépe hodnocenou raketou v našem obchodě, více než 130 hodnocení a zkušenosti majitelů této legendy najdete zde.

S předchozím modelem hráli také závodní hráči, mj. i největší německá squashová naděje - Florian Silbernagl - evropský šampion v kategorii do 17 let a mistr Německa v kategorii do 19 let. V sezóně 2008/09 hraje Floian s novým modelem Victor Ashaway Quaver I, který také najdete v naší nabídce.

Oproti staršímu modelu z kolekce ´07 nabízí letošní model několik změn. Rám rakety, jeho hmotnost i reálné vyvážení je stejné jako u svého předchůdce. Vynikající ovladatelnost zůstává zachována, nicméně díky menší tvrdosti výpletu narostla síla a razance úderu. Napětí strun jsme zvolili o 0.5 kg nižší a výsledkem je větší razance úderu při zachování výborného citu pro úder.

Na první pohled nejvýznamnější změnou je výrazně atraktivnější červeno-černý design rakety i termoobalu, změnu k lepšímu doznal i dříve oprávněně kritizovaný grip, který byl u předchozího modelu často uváděn jako největší slabina celé rakety.

První tři předprodejní různé vzorky (prototypy) s mírně odlišnými technickými parametry jsme měli na testování již na přelomu měsíců květen a červen. Tvar rámu byl u všech vzorků stejný, odlišnosti byly v celkové hmotnosti, v zesílení nebo odlehčení určitých kritických míst a celkovém vyvážení.

Po intenzivním testování jsme vybrali vítězný vzorek a na tomto vzorku nechali udělat určité dílčí úpravy s cílem raketu ještě více "vyladit" a výsledkem je nabízený prodejní model.

Někoho možná překvapí, že jsme nevybrali nejlehčí z nabízených vzorků, ale naopak ten nejtěžší, důvod je jednoduchý. Nechceme snižovat hmotnost za každou cenu, naopak preferujeme tuhý rám bez vibrací s velkou stabilitou hlavy a takový rám se nám snad podařilo vybrat.

Rádi uvítáme vaše hodnocení, zkušenosti a názory na novou raketu, případně typy na budoucí změny atd.

Hodnocení (14)

12×

0
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD II ´10 (2. generace) + TRIČKO
Ověřený zákazník

- Pusté Úľany

5

Skvela raketa, ktora potesi aj pokrocilych hracov squashu. Da sa nou hrat silovo aj technicky. Je to vynikajuca volba.
Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD II ´10 (2. generace) + TRIČKO
Ověřený zákazník

- Praha 4

5

Vynikajuca raketa.... sedi do ruky ... vynikajuco sa s nou hra. Moja hra je zalozena na smecoch a s touto raketo sa len umocnila.
Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD II ´10 (2. generace) + TRIČKO
Ověřený zákazník

- Olomouc

5

Super lehoučká raketa. Jsem sice začátečník, ale hraje se s ní skvěle, oproti raketě, se kterou jsem hrál předchozí 3 měsíce. Obal k raketě je taky velmi pěkný

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz