1399 CZK

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 Control ´08 (poslední 1 ks)

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 ´07 z kolekce 07/08. Nejprodávanější raketa sezóny 2007/08. Testovaná raketa váží 163g, vyvážení je 367mm. Výsledky testování: rám = 88%, výplet = 93%, celkový výsledek = 89%. Mimořádný poměr užitné hodnoty a ceny! Pozn.: tričko již není součástí doddávky.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 3433

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 Control ´08 (poslední 1 ks)

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 Control ´08 (poslední 1 ks)

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 Control z kolekce 2007/08 je aktuálně výrazně nejprodávanější squashovou raketou v našem internetovém obchodě! Tato vynikající squashová raketa s profesionálním typem výpletu Ashaway ideálně kombinuje silovou a technickou stránku hry. Raketa získala také ocenění v německém testu raket a na její kvalitu v loňské sezóně sázel take mistr Evropy do 17 let a mistr Německa do 19, Florian Silbernagl.

1662.jpg

Přímý nástupce squashového MEGA-HITU sezóny 2005/06, velmi oblíbené rakety Victor Ashaway M.P.20 Control.

Tato vynikající squashová raketa měla vskutku raketový start, pouhé tři týdny stačily k vyprodání prvních 50 kusů této velmi žádané squashové rakety.

Squashové rakety Victor Ashaway nabízí bezkonkurenční poměr vysoké užitné hodnoty a nízké zaváděcí ceny! Všechny námi nabízené squashové rakety Victor používají profesinální squashové výplety Ashaway (oficiální výplety Světové squashové asociace - PSA).

Tato squashová raketa  nahradila zákaznicky mimořádně oblíbený model Victor Ashaway M.P.20 Power. Vzhledem k nečekaně rychlému vyprodání všech 400 ks modelu Victor Ashaway M.P.20 Control jsme uvedli nástupnický model Victor Ashway I.W.65 Control na český trh dříve, než jsme původně plánovali.

Oproti předchozímu modelu M.P.20 Control je nejvýraznější změnou použití technologie Inside Wave (I.W.), kdy hlava a shaft má zvlněný rám pro více tuhosti a potlačení vibrací, hlavní parametry jako hmotnost, vyvážení a velikost hlavy je téměř shodná jako u předchozího modelu. Další změnou je nahrazení konturovaného Contour Gripu oblíbenějším plochým Suprem Gripem.

Tento model déle než měsíc testovali naši prodejci společně s několika registrovanými hráči.

Tento model úspěšně navazuje na jeden z nejvíce a nejlépe hodnocených modelů z naší nabídky a je určený zejména pro náročné vášnivé hráče, kteří hledají nejlepší možný kompromis mezi technickou a silovou stránkou hry. Vynikající závodní velmi lehká (145 g) raketa s dvoudílným rámem z Maganu, grafitu a High Modulus Carbonu a vyvážením mírně do hlavy (350 mm) určená především pro náročně středně pokročilé, klubové a výkonnostní hráče, kteří upřednostňují techničtější nebo všestrannější způsob hry.

První testovací 3 vzorky tohoto modelu jsme obdrželi začátkem dubna a od té doby jsme raketu opakovaně poměrně intenzivně testovali. Kromě našich 3 prodejců, kteří pravidelně testují všechny zajímavé rakety (odhadem 70-80 % raket), se testování účastnili také 2 hráči registrovaní v rámci České Asociace Squashe (ČASQ) a 4 neregistrovaní hráči se střední úrovní pokročilosti (tj. celoročně hrající 2-4 hodiny týdně pro zábavu a několikrát do roka amatérské turnaje pro "příchozí hráče").

Všichni hráči se shodli, že raketa velmi úspěšně navazuje na předchozí model, subjektivně hodnotili mírně větší sílu a razanci úderu způsobenou robustnějším rámem. Jejich hodnocení by se zkráceně dalo shrnout tak, že je jedná o zajímavý model s velmi dobře vyváženým podílem technické i silové stránky hry, tzn. že na jednu stranu nabízí velmi dobrou ovladatelnost, manévrovatelnost a přesný cit pro technicky obtížnější údery na straně jedné a především díky použitému výpletu a tuhosti rámu nesnižuje sílu a razanci úderu na straně druhé. Zatímco registrovaní hráči a jeden z prodejců kladli důraz především na přesnost, obratnost a cit pro úder (a raketu tak srovnávali spíše s typicky technickou značkou Dunlop),

I přes to, že raketa patří svými herními parametry spíše mezi rakety technické, úder je dostatečně silný a razantní, což je výsledkem spojení kvalitního tuhého rámu s vynikajícím extra silovým výpletem Ashaway. Výplety Ashaway jsou náročným hráčům squashe (a badmintonu) velmi dobře známé, mají výborné renomé a jsou často k vidění také na turnajích profesionálů. Raketa osazená tímto výpletem díky němu velmi dobře kombinuje technické výhody (skvělá ovladatelnost a cit pro úder) se silovými výhodami v podobě dostatečně tvrdého a razantního úderu.

Rám se při testování jevil jako dostatečně tuhý bez vibrací a chvění, navíc by měl být i velmi odolný vůči poškození. Během testování jsme několikrát vyzkoušeli zahrát velmi tvrdé údery v blízkosti stěny, raketa vše přestála bez úhonu, nicméně tím nechceme tvrdit, že je nerozbitná a vydrží vše - tuto vlastnost asi nemá žádná squashová raket na světe. Za zmínku ještě stojí speciální technologie rámu označená jako CFT (Chassis Frame Technology), která spočívá v tlakovém nalisování speciální síťoviny po celém povrchu rámu s cílem výrazně omezit riziko poškození rámu rakety. Jedná se o jakýsi speciální plášť ze síťoviny obepínající rám po celém obvodu hlavy rakety.

Celkové hodnocení vyznělo pro raketu velmi příznivě - jedná se o optimálně vyvážený model skvěle kombinující technické a silové stránky hry. Tímto modelem určitě nepohrdnou ani nároční pokročilí a kluboví hráči, v Německu je tento model oblíben dokonce také u závodních hráčů. Díky technickým parametrům můžeme tento model doporučit i dívkám a ženám stejně jako juniorům.

Vzhledem k nízké ceně a vysoké kvalitě se jedná o velmi atraktivní model, který v ceně kolem 2.000-2.300 jen obtížně hledá konkurenci (přímou konkurencí by tak mohly být snad pouze modely Tecnifibre vypletené profi výpletem 305 Green, případně nejvyšší závodní modely značek Dunlop nebo Head)

TIP PRODEJCE: na základě našeho testování a vlastní zkušenosti doporučujeme společně s raketou použít ještě unikátní vibrastop Tecnifibre Technitium, údery jsou potom ještě silovější a přitom zcela bez vibrací, výsledkem je krásně tupý úder a vynikající cit pro jemné a přesné údery (vibrastop doporučujeme umístit mezi krček a 1. příčnou strunu). Uvedený vibrastop doporučujeme použít pro každou raketu v ceně nad 2.000 Kč, raketa tím získá na herním komfortu.

Pozn.: v raketě je použitý velmi kvalitní výplet Ashaway Super Nick XL Pro (po výpletech značky Tecnifibre představují výplety Ashaway asi druhé nejlepší squashové výplety současnosti, mimochodem se jedná o oficiální výplety PSA - Světové squashové asociace).

POZOR! Nyní máme akci na 2 kusy za super výhodnou cenu. Objednávejte Set squashových raket Victor Ashaway I.W. 65 Control.

SQ_RKT_Victor_nová_šablona


Pozn.: tričko uvedené na obrázku již není součástí doddávky.

Hodnocení (142)

101×

32×

0
zákazníků již zakoupilo
93 %
zákazníků doporučuje
Ověřený zákazník

5

Výborná raketa, hraje se s ní velmi dobře. Předchozí raketu jsem měl Prokennex Proquest 140, a s touto raketou se hraje o tridu vyse nez s tou predchozi. A to tamtu jsem mel take velmi rad, ale ted pujde asi do bazaru :-(
Ověřený zákazník

5

Super raketa, rozdíl oproti minulé Dunlop je nepopsatelný. Doporučuji.
Ověřený zákazník

5

raketu už jsem jednou hodnotil na jiném místě (jako set dvou raket), tento balíček je ale výborně namixován, špičková raketa, špičkové míčky a špičková omotávka, to vše za úžasnou cenu. Snad jen přiložená omotávka by mohla být v atraktivnější barvě, spousta lidí (včetně mě) totiž Karakala PU používá jako horní omotávku, jinak ale opravdu nemám co vytknout.

Dotazy (8)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Petr Šmejc

přidáno 28. 08. 2008


Dobrý den, jsou v tom zahrnuty i 2x obaly na rakety, když v samostatné raketě je zahrnut? Děkuji

lsvacinova@sportobchod.cz lsvacinova@sportobchod.cz admin,

odpovídá


Dobry den,ano jsou.

Marek Býma

přidáno 27. 06. 2008


Dobrý den, ve vašem obchodš jsem zakoupil raketu Victor Ashaway I.W.65. S raketou jsem nadmíru spokojen. Rád bych se informoval na dostupnost ochraného plastového rámu (věnec s průchodkami). Na mé raketě je několik průchodek ulomených a třením výpletu o nechráněnou část rámu dochází k prodření výpletu. Pokud je tato součástka dostupná rád bych ji zakoupil. Předem děkuji za odpověď. Marek Býma

lsvacinova@sportobchod.cz lsvacinova@sportobchod.cz admin,

odpovídá


Dobry den,my uz ho zrejme skladem nemame, aspon ucetni stav me uz zadny neukazuje (a je po inventure), takze leda az budeme brat nove zbozi z nemecka, tak potom, ted ale bohuzel nemuzeme slouzit. :-(

Hubert Kincl

přidáno 27. 03. 2008


Dobrý den,prosím o bližší vysvětlení nebo zaslání obrázku, co znamená umístění u vibrastopu mezi krčkem a 1. strunou. To je vibrastop uchycen jen za jednu strunu a opřen o krček ?DěkujiHubert Kincl

Prodejna brno@sportobchod.cz admin,

odpovídá


to znamena umisteni vibrastopu do prostoru mezi ram a prvni horizontalni strunu, vibrastop je kolecko s linkami pro struny, tj. umisti se mezi dve struny, neni potreba kontakt s ramem.

Ondřej Elterlein

přidáno 16. 03. 2008


Dobrý den, jsem mírně pokročilý začátečník, squash hraju pravidelně jednou až dvakrát týdně po dobu tak 2 měsíců, ale zatím pouze s půjčovanými raketami, teď přišel čas objednat si vlastní a z Vaší nabídky mě nejvíce zaujala tato. Nejsem typ silového hráče, snažím se hrát spíše technické údery, v rámci možností samozřejmě :) Doporučili byste mi tedy tuto raketu? Nebo nějakou jinou, když cenový limit jsem si stanovil na 2000 Kč? A ještě jedna věc, jak moc se liší hra s vibrastopem nebo bez něj, pokud nehraji silově? Děkuji za odpověď, Ondřej Elterlein

Prodejna brno@sportobchod.cz admin,

odpovídá


doporucuji vibrastop pro pohodlnejsi hru, raketu jste si vybral vyborne, doporucuji zustat u teto volby dle informaci o Vasi hre.

Radek Voršilka

přidáno 3. 03. 2008


Dobrý den,ocenil bych u této rakety výměnu dárku. Trikot za vibrastop + míček. Byla by výměna možná? Pokud ano,raketu si velice rád objednávám.DěkujiRadek Voršilka

Šárka Sýkorová účetní,

odpovídá


Dobry den, tricko u rakety je v ramci akce. Tricka od dovozce dostavame za stejnych podminek za ktere je preposilame dal. Z toho duvodu nemuzeme zmenit bonusovy produkt. Dekuji za pochopeni.S pozdravem

Michal Čadil

přidáno 16. 01. 2008


Dobrý den, právě jsem po roce používání zlomil tuto raketu a jelikož mi svými parametry hodně vyhovovala, chtěl bych se zeptat, jestli je to jednoduše smůla nebo je rám u této rakety méně odolný. Nejsem si vědom, že by úder, který měl nalomení na svědomí, byl nějak extrémně nešetrný. Je k dispozici případně raketa s podobnými parametry a odolnějším rámem? Díky za odpověď.

Prodejna brno@sportobchod.cz admin,

odpovídá


Vice silovejsi raketa je I.W 85, rovnez v nasi nabidce, ram je tuhy, odolnost by mohla byt relativne vetsi.

Monika Havlíčková

přidáno 14. 11. 2007


Dobrý den, prosím o radu. Hrajeme s manželem squash asi 3 měsíce 1x týdně. Chceme si u Vás zakoupit rakety, ale váháme mezi Victor Ashaway I.W. 65 Control 07 nebo ProKennex Booster 140 07 a také zvažujeme Head nano Ti.Reflex 07. S tou poslední jsme měli možnost hrát a docela nám vyhovuje. Pro ženu je možná moc těžká... A mezi Victor ashaway a ProKennex mi nepřipadá zase takový rozdíl,na to, že hrajeme pouze 1x týdně ale cena je dost rozdílná. Myslíte, že nám stačí ta ProKennex? Poslední dotaz se týká tvaru hlavy. Ta head je taková kulatější ty ostatní užšší. Hraje to roli? Promiňte tak neodborné výrazy. Děkuji za radu. Monika

Prodejna brno@sportobchod.cz admin,

odpovídá


ted jsem se dostal k Vasemu emailu, vse jsme si rekli po telefonu, kdyby cokoliv, klidne se na me obratte

Karel Carvan

přidáno 27. 09. 2007


Dobry den,mam tuhle raketu a chystam se ji preplest. Volil bych vyplet: Ashaway SuperNick XL Ti 17 1,25 mm (vzorek) - šedý nebo Ashaway SuperNick XL 17 White 1,25 mm (vzorek) - bílý, ten se znacenim PRO mate jen modry, coz nechci.Poradte, prosim, na kolik se ma raketa vyplest? Cela na stejnou silu nebo podelne a pricne struny jinak a kolik v tom pripade?Dekuji KC

Prodejna brno@sportobchod.cz admin,

odpovídá


Dobry den, ve vypletacim centru Vam po konzultaci poradi s vypletenim (zalezi na stylu hry) standartne se rakety victor vypletaji na 12 - 13 kg, v zavislosti na typu vypletu.