2099 CZK

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD ´09 + TRIČKO

Squashová raketa Victor Ashaway I.W.65 LTD ´09 z kolekce 08/09 vyrobená pouze pro SportObchod.cz. Testovaná raketa váží 162g, vyvážení je 366mm. Testování SportObchod.cz: rám = 88%, výplet = 93%, celkový výsledek = 89%. Mimořádný poměr užitné hodnoty a ceny!

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 5500

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD ´09 + TRIČKO

Squashová raketa Victor Ashaway I.W. 65 LTD ´09 + TRIČKO

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

NEJPRODÁVANĚJŠÍ RAKETA V SEZÓNĚ 2008/2009 (09/2008-04/2009) 

 

Squashová raketa Victor Ashaway I.W.65 LTD ´09 z limitované kolekce pro sezónu 2008/09 je k 19.4.2009 již zcela vyprodána!

Dobrou zprávou ale je to, že od 22.4.2009 máme skladem prvních 500 ks inovaného modelu Victor Ashaway I.W. 65 LTD II ´10. Druhá generace tohoto limitovaného speciálního modelu přináší několik zásadních změn.

Design rakety s v zásadě nezměnil, v názvu rakety pouze přibylo označení "II" (2. generace). Změnou prošel obal rakety, kde nově přibylo logo naší firmy a internetový odkaz na náš obchod.

Změnil se ale osazený výplet, pro další zvýšení síly a razance jsme se rozhodli použít červený výplet Ashaway Power Nick Zyex Red o průměru struny 1.18 mm. Výsledkem je více síly a razance při každém typu úderu.

Současně jsme se rozhodli pro nahrazení původního typu základní omotávky novým "multi-color" typem, tuto omotávku jsme si vybrali z více než 15 testovaných gripů a pevně věříme, že se nám konečně podařilo najít grip, který svojí kvalitou bude odpovídat vysoké herní kvalitě rámu a výpletu.

Současně jednáme s několika předními českými a německými závodními hráči o tom, aby s tímto modelem hráli v průběhu příští squashové sezóny (2009/2010). Nový model najdete zde.

BESTSELLER SQUASHOVÉ SEZÓNY 2008/09 

Squashová raketa Victor Ashaway I.W.65 LTD z limitované kolekce pro sezónu 2008/09 je naším nejvěším favoritem na titul "Nejprodávanější squashová raketa sezóny 2008/09". Raketa by tak navázala na obrovský úspěch předchozího modelu Victor Ashaway I.W.65 Control ´07, která se stala výrazně nejprodávanější raketou v sezóně 2007/08 a překonala všechny prodejní statistiky.


Nový model Victor Ashaway I.W.65 LTD je vyrobený na zakázku speciálně pro SportObchod.cz a to v limitovaném množství. Prvních 100 kusů této rakety bylo prodáno za 27 dní od uvedení do internetového prodeje, do konce října bylo prodáno dalších 250 ks. Tato squashová raketa tak s největší pravděpodobností překoná všechny naše dosavadní prodejní statistiky.

Během naší speciální jednodenní "Narozeninové akce" (14.10.2008 - 6. narozeniny) si tento model objednalo 57 zákazníků, z toho 24 si vybralo cenově zvýhodněný set po 2 ks raket!

Raketa se opakovaně stala nejprodávanější raketou v měsících září, říjen a listopad 2008.


Squashová raketa Victor Ashaway I.W.65 LTD je inovovaným nástupcem opravdové SQUASHOVÉ LEGENDY, squashové rakety Victor Ashaway I.W.65 Control ´07, která je dosud výrazně nejprodávanějším modelem v našem obchodě.

Předchozí mimořádně úspěšný model Victor Ashaway I.W. 65 Control ´07 byl v mnoha směrech naprosto výjimečný, a proto bude pro velký zájem nabízen i v letošní sezóně. Raketa překonala všechny dosavadní statistiky našeho obchodu - jen pro zajímavost - od uvedení rakety do prodeje si její popisek a fotografie prohlédlo výrazně nejvíce zájemců o nákup nové rakety, nejvíce hráčů si ji následně také zakoupilo a raketa má současně také nejlepší poměr mezi počtem zobrazení a počtem nákupů. 

Předchozímu modelu stačily přesně tři týdny od uvedení do prodeje k tomu, aby se vyprodalo prvních 100 ks. V rámci akce "Narozeniny" (říjen 2007) si raketu během jediného dne zakoupilo 41 hráčů. Starší model má stejně dobré statistiky také v případě prodeje ve zvýhodněných setech po 2 ks a 3 ks.

Předchozí model je současně nejvíce a nejlépe hodnocenou raketou v našem obchodě, více než 130 hodnocení a zkušenosti majitelů této legendy najdete zde.

S předchozím modelem hráli také závodní hráči, mj. i největší německá squashová naděje - Florian Silbernagl - evropský šampion v kategorii do 17 let a mistr Německa v kategorii do 19 let. V sezóně 2008/09 hraje Floian s novým modelem Victor Ashaway Quaver I, který také najdete v naší nabídce.

Oproti staršímu modelu z kolekce ´07 nabízí letošní model několik změn. Rám rakety, jeho hmotnost i reálné vyvážení je stejné jako u svého předchůdce. Vynikající ovladatelnost zůstává zachována, nicméně díky menší tvrdosti výpletu narostla síla a razance úderu. Napětí strun jsme zvolili o 0.5 kg nižší a výsledkem je větší razance úderu při zachování výborného citu pro úder. 

Na první pohled nejvýznamnější změnou je výrazně atraktivnější červeno-černý design rakety i termoobalu, změnu k lepšímu doznal i dříve oprávněně kritizovaný grip, který byl u předchozího modelu často uváděn jako největší slabina celé rakety.


 


První tři předprodejní různé vzorky (prototypy) s mírně odlišnými technickými parametry jsme měli na testování již na přelomu měsíců květen a červen. Tvar rámu byl u všech vzorků stejný, odlišnosti byly v celkové hmotnosti, v zesílení nebo odlehčení určitých kritických míst a celkovém vyvážení.

Po intenzivním testování jsme vybrali vítězný vzorek a na tomto vzorku nechali udělat určité dílčí úpravy s cílem raketu ještě více "vyladit" a výsledkem je nabízený prodejní model.

Někoho možná překvapí, že jsme nevybrali nejlehčí z nabízených vzorků, ale naopak ten nejtěžší, důvod je jednoduchý. Nechceme snižovat hmotnost za každou cenu, naopak preferujeme tuhý rám bez vibrací s velkou stabilitou hlavy a takový rám se nám snad podařilo vybrat.

Rádi uvítáme vaše hodnocení, zkušenosti a názory na novou raketu, případně typy na budoucí změny atd.

Detailně zpracovaný textový popisek a informace ze zákulisí testování a přípravy nabídky právě dokončujeme a již brzy je najdete na našem blogu.

Technické parametry a grafické hodnocení najdete níže.

TPRODUKT_SABLONA


MOŽNOST ZAKOUPENÍ CENOVĚ ZVÝHODNĚNÝCH SETŮ


Vzhledem k velkému zájmu o nákupy většího počtu raket jsme se rozhodli připravit také nabídku cenově zvýhodněných setů. Aktuálně v naší nabídce najdete sety po 2 ks, 3 ks nebo 5 ks raket (každá raketa má samozřejmě svůj vlastní obal).

Squashový set - 2x squashová raketa Victor I.W.65 LTD ´09

Squashový set - 3x squashová raketa Victor I.W.65 LTD ´09


Squashový set - 5x squashová raketa Victor I.W.65 LTD ´09 (tato nabídka platí pouze pro squashová centra a squashové oddíly, dotazy posílejte na jlangr@sportobchod.cz)PŘÍMÁ KONKURENCE - squashová raketa Tecnifibre Suprem Power 145 X-One ´09

Squashová raketa Victor Ashaway I.W.65 LTD ´09 je v mnoha ohledech výjimečná raketa, kombinuje výborný tuhý rám s profesionálním typem výpletu a dosahuje takových výsledků, že se jen těžko hledá podobná a přitom po všech stránkách konkurenceschopná raketa.

Za nejnebezpečnějšího přímého konkurenta považujeme další model z limitované edice, tentokrát od velmi prestižní značky Tecnifibre. Model nese označení Tecnifibre Suprem Power 145 X-One ´09 a vychází ze závodního top modelu Tecnifibre Suprem NG 130, se kterým bude v letošní sezóně hrát Jan Koukal (také na tento model máme zajištěnu internetovou prodejní exkluzivitu).


 

Hodnocení (26)

19×

0
zákazníků již zakoupilo
100 %
zákazníků doporučuje
Ověřený zákazník

- Praha 4

5

...dost dobrý poměr cena/výkon, jen možná slabá razance, ale spokojenost:-)
Ověřený zákazník

- Kladno 4

5

Překvapivě výborná a manželce pomohla rychle a hladce vstoupit do světa squashe :)
Ověřený zákazník

5

Koupě pro kámoše, místo jeho bývalé medvědobijky.. Nedá se to srovnat, zvykal si snad jen během úvodního setu, pak už to šlo samo. Doporučujeme.

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz