Staňte se součástí tenisové revoluce s raketami Wilson Clash


3 minut čtení

Vsaďte na revoluční rakety Wilson Clash.
Tohle tady ještě nebylo. Určitě tuhle větu slýcháte často, ale tentokrát to opravu platí. Do světa tenisu vtrhla revoluce v podobě tenisových raket Wilson Clash.Rakety Wilson Clash mají revoluční rám, který posouvá hru do nové dimenze. Snoubí všechny potřebné vlastnosti ideální tenisové rakety na špičkové úrovni a nabídne vám vylepšený požitek ze hry.O veškerou legraci se starají nové technologie FreeFlex a StableSmart.

FreeFlex pruží jako dřevěná raketa

V čem ta revoluce vězí? Tenisové rakety Wilson Clash jsou neobyčejně pružné. Technologie FreeFlex využívá speciální karbonové konstrukce pro co největší pružnost rámu.Karbon přiblížil ohebnost rakety minulosti. Pokud jste tedy někdy drželi v ruce klasickou dřevěnou raketu, moc dobře víte, že tyto rakety lépe pružily. Rakety Wilson Clash se tomuto stavu přiblížily, ale navíc je podpořil právě zpevňující karbon.Resultátem je extra síla v každém úderu. A to chcete. Sázet razantní údery do rohů kurtu jako cvičený zabiják.

StableSmart drží pružnost na uzdě

Technologie StableSmart dává raketě Wilson Clash do vínku novou geometrii rámu.Na vývoji konstrukce rakety se podílela počítačová simulace, díky které vývojáři našli ideální hodnoty pro stabilitu a sílu úderu. Tím pádem vznikl nejpružnější rám v tenisové historii.[caption id='attachment_13606' align='aligncenter' width='633'] Revoluční raketa Wilson Clash[/caption]StableSmart tuto pružnost krotí. Po úderu tak neucítíte silné vibrace, jelikož technologie rám rakety stabilizuje. Navíc tím zachovává čistý přenos energie do úderu.Díky tomu získáte na jistotě úderů a užijete si více přesnosti i razance.

Jen dva kousky pro lehčí rozhodování

Rakety Wilson Clash najdete ve dvou variantách, a sice Clash 100 a Clash 100 Tour.Rakety se liší v detailech. Největší rozdíl tak spočívá v hmotnosti raket. Clash 100 váží 295 gramů, Clash 100 Tour 310 gramů. Mírný rozdíl je také ve vyvážení rakety.Obecně se tedy Clash 100 Tour dá doporučit zkušeným až závodním tenistům. Clash 100 si pak najde své místo u ostatních hráčů od mírně pokročilých až po klubové hráče.Jak vypadají a v čem konkrétně se liší, najdete na této stránce věnované raketám Wilson Clash.

Servírujte si další tenisové čtivo...

adidas Parley: Ekologická revoluce v oblečení na Australian Open | adidas ParleyVIDEO: Ovládejte hru s novými tenisovými raketami Head Instinct | Raketa Tomáše BerdychaHoďte se do pucu. Objevte tenisové trendy z Australian Open | Tenisové trendy z Melbourne

Starší články