Tenisová potítka, čelenky a ručníky Tretorn

Opři se do výkonu naplno. Vyber si potítko, tenisovou čelenku a ručník na lavičku a drž se v optimální teplotě po celou hru. 


Zobrazeno produktů 0–0 z 0

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.


Tenisová potítka, čelenky a ručníky Tretorn – vybírej z podkategorií

Pro zářivé výsledky se člověk musí pořádně zapotit, a proto je vždy super být na to připraven a mít po ruce vhodné pomocníky. Při hře se ti bude hodit potítko, které tě nenechá ve štychu a maximálně absorbuje pot. Aby ses mohl dokonale koncentrovat na hru a nestékal ti pot do očí, nasaď si sportovní čelenku z kvalitního materiálu, co tě udrží v suchu a pohodě po celou dobu hry. Nezapomeň si do tenisové tašky zabalit ručník, který využiješ jak na kurtu, tak i po sprše.

Sbal si vše potřebné do tenisové tašky a směle se vydej na kurt zazářit. Určitě je super trénovat také mimo kurty, příjemnou vychytávkou mohou být tenisové tréninkové pomůcky, co ti pomůžou zůstat ve skvělé kondici a v ostrém zápase soupeře ohromit. Máš dostatek tenisáků a padne ti tvá tenisová raketa krásně do ruky, abys všem brzy mohl vytřít zrak? Pořiď si kvalitní tenisový výplet dle tvých představ, ať tě během hry nepřekvapí děravá raketa.