1799 CZK

Crossmintonový set VF 2500

Crossmintonový set VicFun VF 2500 je kvalitní set dvou Crossmintonových raket a 3 míčků Shock vhodný pro široké spektrum hráčů. Sada obsahuje dvě kompozitové rakety, které se vyznačují především nízkou hmotností a jednoduchou ovladatelností.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 19125

Crossmintonový set VF 2500

Crossmintonový set VF 2500

Tento produkt už nemáme v nabídce

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Crossmintonový set VicFun VF 2500 je kvalitní set dvou Crossmintonových raket vhodný pro široké spektrum hráčů. Sada obsahuje dvě kompozitové rakety, které se vyznačují především nízkou hmotností a jednoduchou ovladatelností a 3 míčky Vicfun Shock.

Rakety s délkou 585 mm a hmotností 155 g jsou vypleteny trvanlivým Lawntex výpletem a je tak zajištěna jeho dlouhá životnost. Součástí raket je obal na obě rakety s popruhem přes rameno.

Crossminton se hraje s raketou podobnou té squashové, pravidla jsou skoro stejná jako v badmintonu a často se hraje na tenisovém hřišti. Crossminton vznikl v roce 2002 a cílem bylo vytvořit sport podobný badmintonu, ale aby se dal hrát kdekoliv.

Rekreačně se mu můžete věnovat třeba v parku, na pláži, na zahradě nebo tenisovém kurtu. Díky speciálním míčkům si zahrajete klidně i v noci.

Více informací si přečtěte na speciální stránce o Crossmintonu.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (26)

20×

33
zákazníků již zakoupilo
96 %
zákazníků doporučuje
Crossmintonový set VF 2500
Ověřený zákazník

- Březovice

5

Skvělá hra jsme nadšeni.
Crossmintonový set VF 2500
Ověřený zákazník

5

Musím ocenit kvalitu. Velmi příjemný parametr je nízká váha raket, kterou ocení každý po X hodinách intenzivní hry. Jsou lehké a přitom pevné. Je to skok z rekreačního badmintonu na crossminton, ale rozhodně se více vyblbneme. Ovšem pokud chce člověk hrát hlavně rekreačně je asi badminton méně náročný, pomalejší a na vše je tedy více času (zase záleží jak kdo hraje). Zkoušeli jsme už několik druhů speederů a pravdou je, že lehký vítr vadí méně než u badmintonu. V tomto je crossminton opravdu lepší, ale přesto nelze očekávat zázraky. Poměrně často se setkáváme s tím, že nám vadí při hře vítr. I přesto, že se použije kroužek jakožto závaží nebo nejtěžší speeder.Důvod pro výběr tohoto setu je jednoduchý. Nejedná se o ten nejlevnější a platí se hlavně za rakety. V této ceně lze nalézt sety s kompletní výbavou, X speederů, lajny apod. Jenže potom je jasné, že kvalita raket nemůže být moc vysoká. Proto volba padla na VF2500, kde jsou 2 rakety a 3 speedery. Dokoupili jsme ještě 5ks speederu, lajny a pro zábavu svíticí tyčky. Přikoupené speedery máme i relax a opravdu je hra pomalejší, nelétají tak daleko. Jsou vhodné do míst, kde není moc prostoru a dokáži si je představit zejména nekdě na chatě.
Crossmintonový set VF 2500
Ověřený zákazník

- Praha 114

5

Sada splnila naše očekávání, venku se s ní bezva hraje a různá váha míčků umožňuje lehčí nebo náročnější hru.

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz