Mezinárodní turnaj PragaCup je za námi


2 minut čtení

O víkendu se na hřištích v Milovicích potkalo celkem 300 fotbalistů. Rovných 100 zápasů bojovali jako o život. A přitom šlo jen o čest, slávu a hodnotné výhry - i od SportObchod.cz.
O víkendu se na hřištích v Milovicích potkalo celkem 300 fotbalistů. Rovných 100 zápasů bojovali jako o život. A přitom šlo jen o čest, slávu a hodnotné výhry - i od SportObchod.cz.[caption id='attachment_4740' align='alignnone' width='635']SO-praga-cup-2015 Mezi zápasy: finále sběru klíšťáků.[/caption]Z 28 týmů mohl o víkendu 20. června 2015 vyhrát jenom jeden. V semifinále bojovali Loděňáci, BNP Team Vranov ze Slovenska, EFCÉ a FC QUIXJak to dopadlo?

Pořadí vítězů:

  1. místo EFCÉ z Dobříše od Příbrami
  2. místo BNP Team Vranov ze Slovenska
  3. místo FC Quix z Prahy
  4. místo Loděňáci z Loděnic

Třešničky z turnaje

  • Tým z EFCÉ z Dobříše od Příbrami ani jednou neprohrál. Za 6 zápasů nastřílel 31 branek.
  • Nejdéle na zápas cestovali Darebáci z Popradu. Na cestě byli  9 hodin. Na turnaj přijeli jako první a odjížděli poslední.
[caption id='attachment_4738' align='alignnone' width='635']ceny-praga-cup-2015 V Milovicích vyhrává prvních 8 týmů - stojí za to se přihlásit.[/caption]Spolupráci s pořadatelem akce Lukášem Řezníčkem si SportObchod.cz pochvaluje:
S Lukášem jsme si sedli. Troufáme si říci, že je to oboustranné. Dokážeme se na všem domluvit, i když jen prostřednictvím e-mailu. Stejně jako on děkuje nám, děkujeme i my jemu.
Další turnaj se koná už v prosinci, ale uvnitř - ve 4 halách v Praze. Přihlaste se »

Starší články