94655

Pánské běžecké boty Craft CTM Carbon Race Rebel

ID {{ productCode }}

Testuj výbavu na 101%. Když nebude sedět, vrátíš nám ji! Zjistit víc.

Pánské běžecké boty Craft CTM Carbon Race Rebel černé jsou při závodech na silnici velmi rychlé, lehké, mají maximální energetickou návratnost a karbonový plát.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 94655

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánské běžecké boty Craft CTM Carbon Race Rebel

Pánské běžecké boty Craft CTM Carbon Race Rebel

3 897
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Pohlaví muži
Barva černá
Drop 11 mm
Hmotnost 215 g
Došlap neutrální / supinační
Typ běhu rychlý běh, závod

Popis

Pánské běžecké boty Craft CTM Carbon Race Rebel jsou jedny z nejrychlejších na světě. Mají velmi nízkou hmotnost, maximální energetickou návratnost a hlavně karbonový plát. Pomůžou vám dosáhnout nečekané rychlosti na všech tratích od deseti kilometrů až po maraton.

Pomalu to prostě nejde

Základem boty je 33 mm silná tlumící vrstva z materiálů FAST FORWARD a PEBAX, díky kterým májí hmotnost pouhých 215 gramů a vrací enormní množství energie. Karbonový plát ji usměrní správným směrem a doslova vás vykopne do dynamického odrazu.


Pro ty nejnáročnější běžce

Tyto závodní silniční boty mají čistě výkonnostní využití a dokáží uspokojit i ty nejnáročnější běžce všech výkonnostních úrovní. Díky neobvykle vysokému komfortu tlumení se totiž nejedná o speciál pouze pro pár elitních atletů. Výhody energetické návratnosti a karbonové desky procházející tlumící vrstvou může využít úplně každý.


Specialitka

Unikátním prvkem je rozdělení karbonového plátu v oblasti palce. Díky němu je bota perfektně tuhá a dynamická v přechodu do odrazu a zároveň umožňuje používat přirozenou práci prstů a příčné klenby ke stabilizaci chodidla. I v lehkém terénu tak můžete běžet maximální rychlostí bez ztráty stability.


Perfektně padne

Strukturovaný jednovrstvý svršek působí jemným dojmem, ale po vzoru atletických treter pevně obepíná chodidlo tam, kde je třeba a perfektně ukotví nohu uvnitř boty. Díky tomu se neztratí ani při ostrých intervalech na dráze.


Špičková spolupráce

Za tímto modelem stojí kromě týmu designerů, konstruktérů a analytiků také ikona amerického běhu, uznávaný trenér a fyzioterapeut Tommy Rivs. Jeho know how bylo klíčem k vytvoření této špičkové boty, která posouvá fenomén karbonových závodních bot zase o kousek dál.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz