1437849

Pánská sálová obuv Yonex Power Cushion Eclipsion Z3 Navy Blue

ID {{ productCode }}

Pánské sálové boty Yonex Power Cushion Eclipsion Z3 jsou stabilní a rychlé boty pro náročné hráče. 

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 1437849

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}
Pánská sálová obuv Yonex  Power Cushion Eclipsion Z3 Navy Blue

Pánská sálová obuv Yonex Power Cushion Eclipsion Z3 Navy Blue

3 999
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Barva modrá
Roční kolekce 2023/24
Svršek syntetická látka
Mezipodešev Synthetic resin
Podešev pryž
Nebarvící (non-marking) podrážka ano
Úroveň hráče závodní a turnajové nasazení
Tlumení nárazů tlumící zóna v oblasti paty

Připravili jsme pro Vás články, které Vám pomohou s výběrem

Popis

Pánské sálové boty Yonex  Power Cushion Eclipsion Z3 jsou stabilní a rychlé boty pro náročné hráče vyrobené s použitím technologií, které vám umožní zlepšit vaši hru. Poskytnou vám výbornou prodyšnost, pohodlí, stabilitu a dobrou práci nohou.

Technologie pro lepší výkon

Technologie Power Cushion poskytuje dobré tlumení nárazů a následně obrátí energii nárazu pro optimální přenos na váš další pohyb. V této obuvi byla také použita super lehká a odolná síťovina Double Raschel Mesh, která poskytuje osmkrát větší prodyšnost pro uvolnění vlhkosti než běžná síťovina. Durable Skin je technologie vylepšeného svršku pro zvýšení odolnosti při zachování pohodlí.

Technologie (11)

YONEX Durable Skin

Odolný flexibilní svršek

Speciální adaptivní materiál svršku nese název Durable Skin. Svršek boty je pevný, odolný proti oděru a zároveň pevně ukotvuje chodidlo v botě pro maximální oporu i při skluzech a dynamických výpadech. Tento materiál je také velmi lehký a zbytečně nezatěžuje chodidlo.

Na detail technologie

YONEX Double Russel Mesh

YONEX Double Russel Mesh

Tato super-lehká a odolná síťovina poskytuje osmkrát lepší výměnu vzduchu než u běžných materiálu a zajišťuje maximální odvod vlhkosti od nohy.

Na detail technologie

YONEX Round Sole

Hladký pohyb a maximální přenos energie

YONEX Round Sole je navržena pro celkovou podporu rychlé a hladké práce nohou. Technologie integrovaná do boty minimalizuje ztrátu síly, zajišťuje hladký pohyb a maximální přenos energie.

Na detail technologie

YONEX Power Graphite

Grafitová výztuha

Technologie Power Graphite představuje grafitový plátek, který je vložený do střední části boty tak, aby odlehčil celou konstrukci a zároveň stabilizoval botu proti kroucení při extrémních skluzech a výpadech.

Na detail technologie

YONEX Toe Assist Shape

Palec nahoru pro podporu chodidla

Tvar boty s technologií Toe Assist Shape klade důraz na palec v centrální poloze. Díky tomu získají maximální podporu i hráči s většími palci. Vedlejším účinkem je větší opora také pro klenbu chodidla a stabilnější pata.

Na detail technologie

YONEX Feather Bounce Foam

Lehká jako pírko

Speciální verze tlumící pěny YONEX Feather Bounce Foam v mezipodešvy je mimořádně lehká a zároveň generuje zpětnou energii po došlapu pro další využití při dynamickém pohybu.

Na detail technologie

YONEX Power Cushion+

Ještě lepší absorbce nárazů

Technologie YONEX Power Cushion+ přináší díky speciální elastické pryskyřici ještě lepší absorbci nárazů. Ve srovnání s původní technologií YONEX Power Cushion jde o 25% nárůst absorbce nárazů. Při testu pádu syrového vajíčka z 12 m na plochu z pěny Power Cushion+ bylo vajíčko odraženo do výšky 6 m bez toho, aby se rozbilo.

Na detail technologie

Yonex Radial Blade Sole

Speciálně tvarovaná podrážka, která napomáhá trakci ve vertikálním, horizontálním a diagonálním směru a u každého míčku tak budete dříve než předtím.

Na detail technologie

YONEX Inner Bootie

Drží jako přibité

Jazyk spojený se zbytkem boty zlepšuje přilnutí boty k noze a tím pádem bota lépe drží i při rychlých změnách směru.

Na detail technologie

YONEX Power Cushion

YONEX Power Cushion

Díky Power Cushion System jsou nárazy v přední i zadní části obuvi účinně tlumeny dvěmi polštáři ze speciální pěnové hmoty dvojí hustoty, což ve svém důsledku zajišťuje rovnoměrně rozložení prvotního nárazového šoku a účinně tak eliminuje otřesy chodidla a celé nohy.

Systém Power Cushion dobře ilustruje video s padajícím vajíčkem (z výšky 2 m), kdy se nárazová energie po dopadu přenáší do okolí, vajíčko padá jako do polštáře a bez porušení se opět odráží zpět nahoru.

 

Speciální polštářová vyjímatelná vložka Power Cushion se třemi zabudovanými stabilizátory boční torze (dva jsou na vnitřní straně boty, třetí je na vnější straně) vymezují správnou polohu a pozici chodidla, zabraňuje bočním pohybům chodidla v botě a navíc zvyšuje celkovou stabilitu boty
Díky tomu účinně snižuje riziko podvrknutí chodidla.

Na detail technologie

YONEX Durable Skin

Odolnější a komfortnější svršek

Nová generace odolného svršku YONEX Durable Skin - Cascade Drive v sobě spojuje odolnost v podobě elastického brnění z gumy v kombinaci s měkkou pletenou vnitřní konstrukcí. Obuv je díky tomu velmi příjemná, snadno reaguje na ohyb a zároveň poskytuje chodidlu stabilní oporu při prudkých změnách pohybu.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz