Novinky od firmy Thule pro zimní sezónu


3 minut čtení

Prohlédněte si novinky od Thule pro právě probíhající zimní sezónu a vyražte na hory v plné polní.
I když v nižších polohách letos mrzne jen zřídkakdy, na horách u nás i v zahraničí je již lyžařská sezóna v plném proudu. Toho jsou si vědomi i borci ze švédské firmy Thule, kteří nám na zimní sezónu servírují spoustu skvělých novinek. Pojďme se společně podívat na ty nejzajímavější kousky.

Více prostoru než v leckteré garsonce

Hledáte-li opravdu prostorný box, do kterého schováte lyžařské a snowboardové vybavení pro celou rodinu, je tu pro vás žhavá novinka Thule Motion XT Alpine. [caption id='attachment_10188' align='alignnone' width='633']Thule Motion XT Alpine Thule Motion XT Alpine[/caption] Tento objemný box se skvělým designem pojme až 7 párů lyží nebo 5 snowboardů. Díky maximální délce lyží 215 cm box bez problémů spolkne také vaše vybavení pro běžecké lyžování. Díky nosnosti 75 kg si můžete dovolit do boxu uložit lyžáky a další těžší zavazadla.  Revoluční montážní systém Power-Click nevyžaduje žádné nářadí a montáž boxu zvládne i technický antitalent. Box Thule Motion XT Alpine pro vás máme v černé a stříbrné barvě. Pokud by vám nevyhovovala například velikost boxu, můžete si vybrat box z loňské řady Thule Motion XT, ze které si vybere ten pravý opravdu každý. Boxům Motion XT jsme rovněž věnovali představovací článek na Šatně. Prohlédněte si i další boxy na střechu Thule »

Prostor pro 5 párů lyží nebo 2 prkna

Máte-li zavazadlový prostor v autě dostatečně velký a investice do střešního boxu se vám nevyplatí, je tu pro vás nosič lyží a snowboardů na střechu Thule SnowPack Extender 7325. [caption id='attachment_10196' align='alignnone' width='633']Thule SnowPack Extender 7325 Thule SnowPack Extender 7325[/caption] Tento držák obsahuje dvě speciální lišty, které pomocí pružinového systému pevně uchytí vaše lyže a snowboardy, které budou v bezpečí po celou dobu jízdy. Díky výsuvnému systému mimo vozidlo bude nyní manipulace s nosičem opravdovou hračkou.

Osvědčená vychytávka pro běžkaře

Máte již střešní box doma, ale zjistili jste, že vaše dlouhé běžecké lyže se vám do něj nevejdou? [caption id='attachment_10199' align='alignnone' width='633']Thule SkiClick 7291 Thule SkiClick 7291[/caption] Nezoufejte, je tu pro vás revoluční držák Thule SkiClick 7291, který připnete na zahrádku třeba hned vedle vašeho boxu. Jeden držák pojme jeden pár běžeckých lyží. Držák navíc funguje i jako stahovací páska pro přenos lyží i jako držák na zeď. Prohlédněte si i další nosiče lyží Thule » Ať už se rozhodnete pro jakoukoliv variantu, věřte, že nosiče i boxy Thule jsou zárukou prvotřídní kvality a uživatelské přívětivosti.

Představujeme vám novinky Thule...

Využijte na jarní prázdniny novinky v půjčovně střešních boxů Novinky Thule na rok 2018 Motion XT: Nová generace oblíbených boxů

Starší články