35937

Nosič surfových prken Thule Board Shuttle 811

ID {{ productCode }}

Nosič surfových prken Thule Board Shuttle 811 upevní až 2 surfová prkna, která budou v bezpečí a pohodlně je přemístíte na větší vzdálenost.

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 35937

{{ strokePrice || initialStrokePrice | formatPrice }} Ušetříš {{ ((strokePrice || initialStrokePrice) - (price || initialPrice)) | formatPrice }} Kč 5190 od {{ price || initialPrice | formatPrice }}
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 190 Kč

od: 4 671 Kč

Nosič surfových prken Thule Board Shuttle 811

Nosič surfových prken Thule Board Shuttle 811

6 390
5 190
Ušetříš 1 200 Kč
Nejnižší cena za posledních 30 dní: 5 190 Kč

Parametry

K tomuto produktu nejsou žádné parametry uvedené

Popis

Nosič surfových prken Thule Board Shuttle 811 vám umožní vydat se na větší vzdálenost za pořádnými vlnami. S nosičem naložíte až 2 surfová prkna na střechu vozidla a bezpečně převezete. Získáte tím zcela nové možnosti k rozvíjení vlastních schopností trénováním v kvalitnějších podmínkách, než na jaké jste zvyklí na Máchově jezeře.

Dobře si rozumí se všemi systémy nosičů

Hlavní výhodou je univerzální držák FlipFit, který je kompatibilní se všemi systémy nosičů Thule a zároveň s většinou střešních nosičů na trhu. Pokud tedy vlastníte nosič, nemusíte si pořizovat nový a vaše peněženka bude uchráněná od vysokých výdajů.

Při nakládání a přepravě ani škrábanec

Podložky pod přezkami na pevných, odolných bezpečnostních popruzích zajistí, že se nepoškrábe ani prkno, ani střecha vozu. Při samotné přepravě chrání prkno s opěrnými plochami měkká vrstva odolná vůči povětrnostním vlivům. Prkno připevníte k vozu pomocí popruhu v přední části.

Surfujte ve dvou

Maximálně stabilní upevnění umožňuje dvojitá konstrukce nosiče, která tak pojme až dvě surfová prkna. Teleskopický design nosiče skýtá pohodlné a přesné uložení prken o šířce 70 až 86 cm. Nebojte se proto vzít si na surfování parťáka a podělte se s ním o svoji radost.

S pomocí přídavného adaptéru Thule 882 získáte možnost montáže do T-drážky.

Objevuje se v kategoriích

Hodnocení (1)

12
zákazníků již zakoupilo
0 %
zákazníků doporučuje
Ověřený zákazník

- Zlaté Hory

3

Celková kvalita výrobku je vynikající ale při montáži nastaly problémy. Šrouby jsou moc dlouhé, takže i když se zašroubují na na doraz, tak se to na příčníku (rovněž Thule) viklalo. Musel jsem tam dát podložky aby to šlo utáhnout. Na jedné trubičce (z osmi) byl krátký závit, musel jsem to protáhnout závitníkem, abych mohl šroub pořádně zašroubovat. Doporučil bych výrobci zkrátit šrouby a prověřovat délku závitů v trubičkách, jinak si s tím technicky méně šikovní lidi neporadí.

Dotazy (1)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Jakub Sodomka

přidáno 27. 04. 2022


Dobrý den, dal by se na to přidělat i paddle board? Děkuji.

Zbyněk Balabán specialistka zákaznické péče,

odpovídá


Dobrý den, ano, na nosič dokážete dát i paddle board.