57439

Nosič kol Thule VeloSpace XT 938 + Adaptér pro 3. kolo

ID {{ productCode }}

Nosič kol Thule pro 2 kola. Překážkou nejsou široké pneumatiky, vysoká váha ani velký rozvor.

Sestav si svůj set

Set se skládá z:

{{ slot.products[0]?.name }}

Dostupnost

Produkt je dočasně vyprodán

Produkt teď nemáme v nabídce. Porozhlédni se po produktech, které máme skladem.

Objednací číslo: 57439

Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Další nabídka modelu VeloSpace XT

Nosič kol Thule VeloSpace XT 938 + Adaptér pro 3. kolo

Nosič kol Thule VeloSpace XT 938 + Adaptér pro 3. kolo

20 990
Cena za {{ product.pricePerUnit.base }} {{ product.pricePerUnit.measure }}: {{ product.pricePerUnit.price }} {{ product.pricePerUnit.currency }}

Parametry

Modelová řada VeloSpace XT
Vhodný pro převoz klasické kolo, elektrokol
Umístění nosiče tažné zařízení
Maximální počet kol (koloběžek) s adaptérem 3
Průměr rámu kola 22-80 mm
Max. velikost kol (průměr) 29"
Možnost sklopení ano, s nákladem

Popis

Na všestranný nosič kol Thule VeloSpace XT 2 938 snadno naložíte dvě těžší kola nebo koloběžky. Součástí balíčku je však i adaptér Thule VeloSpace XT 9381, díky kterému se celková kapacita rozšíří na tři kola nebo koloběžky. Překážkou nejsou široké pneumatiky, vysoká hmotnost ani velký rozvor.

Kromě elegantního designu přináší nosič od Thule i nožní pedál pro jednoduché sklopení s už připevněnými koly. Převezte pohodlně i dvě elektrokola nebo jiná těžká horská kola a užívejte si našlapané kilometry.

Doporučujeme pro

Nosič je vhodný pro vášnivé cyklistické rodinky, které hledají kvalitu a univerzálnost bez kompromisů. Vhodný je pro drtivou většinu kol, koloběžek i fatbiků. Možnost rozšíření zavazadlového prostoru až o 300 litrů.

Základní parametry:

  • Hmotnost nosiče je 18,7 kg
  • Rozměry složeného nosiče jsou 135 × 74 × 25 cm
  • Nosič je dimenzován pro bezpečnou přepravu kola do 30 kg, adaptér do 15 kg
  • Celková nosnost 75 kg (60 kg nosič, 15 kg adaptér)

Nedělejte kompromisy – naložte kolo, koloběžku i elektrokolo

S nosičem VeloSpace XT 2 938 pohodlně naložíte jakýkoliv typ kola a většinu typů koloběžek. Celková nosnost 60 kilogramů zaručuje dostatečnou kapacitu i pro přepravu dvou elektrokol. Díky extra dlouhým sponám se vejdou i kola s pneumatikami širokými až 4,7 palců. Jistě vás potěší také dlouhé ráfkové popruhy s nastavitelnými podtlakovými přezkami.

Nadstandardně široký prostor mezi držáky pláště kol dělá 25 cm a umožní vozit i kola s velkým rozvorem do 130 centimetrů. Díky konstrukci nosiče na něj můžete bez obav naložit i elektrokola. Poctivé rozměry vašeho elektrického dopravního prostředku nejsou pro VeloSpace XT 2 938 překážkou.

Záruka Thule 5 let

Snadná manipulace

Jízda na kole má být především zábava, proto vám v Thule nechtějí komplikovat ani přepravu. Sestavení nosiče zvládnou i Pat a Mat. K jeho sestavení nepotřebujete žádné nářadí. Při montáži na tažné zařízení oceníte stabilitu přípojky před uzavřením zajišťovací páky. Demontovatelné držáky rámu vám usnadní upevnění kol.

Chcete už vyrazit na cestu, ale zapomněli jste dát do kufru poslední tašku? Jednoduše využijte možnosti sklopit nosič i s upevněnými koly pomocí nožního pedálu. 

Možnosti rozšíření

V kombinaci s boxem Thule BackSpace XT 9383 snadno rozšíříte zavazadlový prostor vašeho vozu až o 300 litrů. Pro snadnější manipulaci s nosičem si pořiďte přepravní kolečko Thule 9173.

TUV SUD certifikátBezpečnost potvrzená testy

Německý institut TÜV tento výrobek otestoval a schválil, tudíž splňuje přísné evropské normy. Produkt také uspěl v testech bezpečnosti CityCrash.

vybroušení zámků

Lepší ochrana proti zlodějům

Všechny zámky nosičů, boxů a dalšího vybavení značky Thule se nově vyrábějí bez vyraženého čísla zámku na vložce.

Číslo zůstává vyražené na klíčích. Toto opatření Thule zavádí pro lepší ochranu proti zlodějům. Čísla na klíčích doporučujeme poznačit a uschovat spolu se záručním listem pro případnou ztrátu klíčků.

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz

Příslušenství (4)