Nekupujte zajíce v pytli, otestujte si tenisové rakety


2 minut čtení

Vybírejte novou tenisovou raketu zodpovědně. Otestujte si rakety přímo na kurtu a zvolte tu, která vám sedne nejvíc.
Vaše stará raketa to má za sebou? Nebo jenom chcete vyzkoušet nové technologie, ale s výběrem nové rakety si nevíte rady? Otestujte novinky i zavedené prodejní hity z oblasti tenisových raket na vlastní kůži na kurtu a zvolte tu, která vám nejlépe sedne.[caption id='attachment_10977' align='alignnone' width='633']Testovací rakety na prodejně v Praze Testovací rakety na prodejně v Praze[/caption]

Proč vlastně rakety testovat

Ač se to na první pohled nezdá, tenisové rakety se od sebe více či méně liší. A to nejen svou barvou a designem, ale především důležitými parametry. Mezi ně patří jejich váha, vyvážení, případně velikost hlavy.Stejně tak se odlišují herní styly jednotlivých hráčů. Proto je výběr rakety poměrně složitý proces, který je důležitý pro styl a úroveň vašeho tenisu. Více informací o tom, jak si raketu vybrat, najdete v naší poradně.

Jak to celé funguje

Jednoduše si raketu vyberte online z naší nabídky testovacích raket v Praze a v Brně. Poté si raketu vyzvedněte na dané prodejně, kde s vámi naši zaměstnanci vyplní smlouvu o zápůjčce a vyberou zálohu. Případně se stavte přímo na prodejnu a nechte si s výběrem poradit.Poplatek za půjčení jedné rakety je 200 Kč, v případě dvou a více raket činí poplatek 400 Kč. Pokud nějakou následně koupíte, tento poplatek se odečte z ceny rakety. Tak vzhůru na kurty. Čtěte podrobnější informace o testování raket v Brně a v Praze.

Otestuje i rakety na badec a squash

Tenis není nic pro vás a raději se honíte za míčkem v hale? Nebo jste prostě Buzz Rakeťák a zvládáte všechny raketové sporty? Za stejných podmínek půjčujeme také badmintonové a squashové rakety.

Co dalšího by mohlo tenisty zajímat?

TOP 6 tenisových tašek roku 2018Nenechte si otrávit čas na kurtu bolestí tenisového lokteProstřílejte se až na Grand Slam se závodními tenisovými raketami

Starší články