Thule Motion XT: Nová generace oblíbených střešních boxů


3 minut čtení

Nová řada Thule Motion přináší vymakanější design i snadnější montáž.
Nová řada nejprodávanějších boxů Thule Motion přináší nejen vymakanější design, ale i systémy pro ještě snadnější a bezpečnější montáž. Výborná volba pro rodinu i náročné cestovatele.

To se tam vejde

Na výběr máte hned ze čtyř velikostí. Takže ať už jste sólista, nebo míváte auto plné stejně nadšených dobrodruhů, vždy si najdete box, který vám bude skvělým parťákem. Thule Motion XT

Bleskurychlé upínání

Nové boxy se díky vylepšené verzi rychloupínacího systému Thule PowerClick dají připevnit i na širší střešní tyče. Že je box řádně upevněný, jednoduše poznáte, když indikátor momentu utažení cvakne. thule Víko se dá otevřít z obou stran vozu a narozdíl od svých předchůdců je jeho otevírání i zavírání daleko hladší. Navíc jakmile box zavřete, automaticky se uzamkne.

Celou nabídku Thule Motion XT najdete zde »

 

Bez nosiče to nejde

Box musíte upnout na nosič, o tom žádná. Ovšem pozor – na každý typ auta se hodí jiný typ nosiče. Nemáte tušení, podle čeho vybrat? Hlavu vzhůru a techničák do ruky.

Najděte nosič pro vaše auto pomocí Thule konfigurátoru »

Design nejen na parádu

Kromě toho, že nový vzhled dokonale ladí s designem moderních automobilů, jeho stylový a aerodynamický tvar snižuje spotřebu paliva a zaručuje tišší jízdu. Ale pokud si přece jen potrpíte na design, neměla by vám ujít limitovaná edice s limitkově zeleným vnitřkem. A protože konstrukce Thule Motion XT je uzpůsobena na přední část střechy vozidla, budete mít plný přístup do jeho zavazadlového prostoru nebo k pátým dveřím.

Inovace, které se vám budou líbit

  • PowerClick G3: rychloupínací systém
  • Integrovaný indikátor momentu utažení: rychlé a bezpečné upevnění
  • SlideLock: automatické uzamčení víka
  • Podpůrné zdvihače víka a zvedací madlo: bezpečné a hladké otevírání a zavírání
  • Vyladěný design: nejefektivnější využití prostoru, aerodynamika, moderní vzhled
  • Předsunutá poloha: minimální riziko kontaktu s dveřmi auta
Pokud vás boxy Motion XT zaujaly, ale na koupi se zatím necítíte, máme je pro vás nově v půjčovně boxů Thule.

A jedeme dál...

Využijte na jarní prázdniny novinky v půjčovně střešních boxů Thule ProRide 598: nová generace toho nejlepšího nosiče kol Suunto: Hodinky, se kterými se můžete měřit

Starší články