Objevte limitované tenisové rakety Head


3 minut čtení

Oslavte příchod jara novou tenisovou raketou. Novinky i zavedené kousky od Headu hledají nového majitele.
Jako každý rok jsme pro vás ve spolupráci se značkou Head připravili rakety, které najdete pouze u nás. Můžete si tak pořídit rakety v exkluzivním designu za výhodnou cenu, které navíc jen tak někdo nemá.

Raketa stvořená pro rychlou hru a skvělou kontrolu

Tenisová raketa Head Graphene Touch Speed MP je určená pro zkušené a profesionální hráče, kteří se spoléhají na nátlakový styl hry. Střední hmotnost 300 gramů v kombinaci s vyvážením do ruky a hlavou o velikosti 645 cm2 přináší tvrdé a chirurgicky přesné údery. Head Graphene Touch Speed Technologie Graphene Touch výborně redukuje vibrace, čímž oddaluje únavu a vy tak máte více energie na ukončení výměny ve váš prospěch. Se stejnou raketou hrál v sezónách 2017 a 2018 také německý tenista Alexander Zverev. Chci raketu Graphene Touch Speed MP »

Lehká jako pírko

Hlavní předností rakety Head Graphene Touch Speed Elite je váha pouhých 285 gramů. Díky tomu je parádně ovladatelná i pro hobíky, juniory a ženy. Vyvážení mírně do ruky s hlavou 645 cm2  přináší dokonalý mix přesnosti a síly. Klasická délka 685 mm vyhovuje drtivé většině hráčů. Raketa je opět vybavena technologií Graphene Touch pro redukci vibrací. Můžete tak hrát naplno od začátku zápasu až po rozhodující fifteen. Chci raketu Graphene Touch Speed Elite »

Jako Andy Murray

Stálicí v naší nabídce je raketa Head Graphene Touch Radical MP, kterou si můžete pořídit už osmou sezónu. Za tu dobu si ji vybralo už přes 1 100 spokojených zákazníků. A hodnocení se vyšplhalo na průměrné hodnocení přes 98 %. A není se vůbec čemu divit. Raketa uspokojí především pokročilé tenisty vyznávající celodvorcový tenis. Raketa má klasické vypletení 16 × 19 a přináší maximální kontrolu míčku. Střední hmotnost 295 gramů, vyvážení 320 mm a velikost hlavy 630 cm2 jsou parametry, které perfektně sednou technickým i agresivním hráčům. Mimochodem jde o raketu, se kterou hrál před koncem kariéry legendární Andy Murray. Chci raketu Graphene Touch Radical MP »

Odlehčená raketa pro začínající hráče a juniory

Nejlehčí raketou z výběru je 270 gramů vážící Head Challenge MP Gravity. Tato grafitová raketa je skvělou volbou pro začínající tenistky a juniory, kteří ocení její nízkou hmotnost. Raketa je díky své nízké váze vhodná pro rekreační hráče, ženy a juniory. Hlava velikosti 645 cm2 s výpletem Synthetic Gut je vhodná pro energický tenis plný spinu. Opravdovou lahůdkou je pak design rakety, který vychází z profi řady Head Gravity. Technologie Innegra pomáhá tlumit nárazy a snižovat vibrace. Díky tomu vám zůstane více energie na pohyb po kurtu a zakončení výměny. Head Challenge MP Gravity »

Servírujte si další tenisové čtivo...

VIDEO: TOP 5 tenisových tašek Wilson | Tenisové bagy Wilson Staňte se součástí tenisové revoluce s raketami Wilson Clash | Wilson Clash Březen – měsíc raket: Slevy a nový háv | BMR

Starší články