Jezdíme do práce na kole, pojďte do toho s námi


2 minut čtení

Využijte pěkného počasí a jezděte do práce na kole. Bude vám vděčné vaše tělo i životní prostředí.
Jaro je tady, slunce svítí, ptáčci zpívají. A my? Tvrdneme každé ráno a odpoledne v dopravní zácpě. Někteří z nás se však již čtvrtým rokem účastní celostátní soutěže, která má za úkol rozhýbat naše ztuhlá těla a šetřit životní prostředí.Už osmým rokem pořádá spolek Auto*Mat soutěž Do práce na kole. Ta probíhá po celé České republice od 1. do 31. května.Do práce na kole 2018

Tým, výzva a lepší ovzduší

Do soutěže se zapojí firemní týmy ve velikosti 2 až 5 členů. Individualisti mohou soutěžit sami.  Soupeří se tak mezi sebou v týmu, mezi týmy ve firmě i týmy z dalších firem z celé republiky.Nejlepší týmy a jednotlivci se pak zúčastní soutěže o hodnotné ceny. Hlavně se však rychlým a zdravým způsobem dopravíte do práce a snížíte svoji ekologickou stopu.

Nejlepší pražské škole pomůžeme s cyklozázemím

Letos poprvé mají možnost se zapojit také studenti, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví a ušetřit nějakou tu korunu za dopravu. Přehled přihlášených škol najdete na této stránce. Hrdým partnerem pražské části soutěže je i SportObchod.cz.

I běžci si přijdou na své

Pokud vás jízda na kole nebere, ale rádi běháte, máme pro vás dobrou zprávu. Ve spolupráci s RunCzech pro vás Auto*Mat připravil kategorii RunCzech Běhej do práce.

Získejte kilo za kilo

Každý, kdo v soutěži najede alespoň 100 km, od nás dostane kredit ve výši 100 Kč na nákup na SportObchod.cz. Ten můžete využít třeba na nákup cyklistického vybavení.A co vy, nechcete kolonu na silnici vyměnit za čerstvý vzduch na cyklostezce?

A jedeme dál...

Běželi jsme Vokolo PrigluJak nás odborníci na koupelny poslali do sprchUrvali jsme dračí lodě na Priglu

Starší články