Dřevěné hokejky Bauer

Patříš mezi konzervativce a nedáš dopustit na dřevěné hokejky? Vyber si z naší nabídky dřevěných holí. A nebo dej šanci pokroku a prohlédni si i kompozitové hokejky. Třeba budeš překvapený, s jakou lehkostí pošleš puk přímo do šibenice.


Zobrazeno produktů 1–3 z 3

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.


Dřevěná hokejka - Senior, Amatér, Barva černá modrá bílá, Materiál dřevo, Celková délka 163 cm, Geometrie profilu shaftu klasická - zaoblené hrany,…

799 Kč
skladem 3 ks 23.07. u vás

Dřevěná hokejka - Junior, Amatér, Barva černá modrá bílá, Materiál dřevo, Celková délka 145 cm, Geometrie profilu shaftu klasická - zaoblené hrany,…

764 Kč
na externím skladě 5 a více kusů 30.07. u vás
  • Trvale nízká cena

Hokejka Bauer Street SH1000 je určena pro rekreační hráče hokejbalu, inline i ledního hokeje.

512 Kč
na externím skladě 2 ks 30.07. u vás

Dřevěné hokejky Bauer – vybírej z podkategorií

Klasické dřevěné hokejky mají čepele z laminátu. Větší tuhosti v oblasti čepele je dosaženo přidáním skleného, uhlíkového nebo jiného technického vlákna do laminátu čepele. Dřevěné hokejky jsou ekonomicky velmi výhodné a levné řešení pro nenáročné amatéry a poloprofesionály.

Dřevěné hokejky jsou skvělou volbou pro každého hobby hokejistu. V porovnání s moderními kompozitovými hokejkami jsou o hodně levnější, tudíž jsou ideálním řešením pro každého, kdo nechce za svůj zimní koníček utratit příliš mnoho peněz. Pokud jste však profesionál, určitě si nezapomeňte prohlédnout naši nabídku kompozitových holí, díky kterým budete zakončovat s maximální možnou lehkostí.