Hltejte neustále rostoucí videoobsah SportObchod.cz


3 minut čtení

Rozšiřujeme videoobsah, sledujte všechny naše kanály.
Jedno video vydá za stovky slov. Na popisky nerezignujeme, ale plně vám rozumíme, že ne vždy se vám chtějí číst dlouhé a složité texty. Proto vám chceme přinést pohodlí při výběru správného zboží.Je to totiž jako při fotbalovém přestupu. Také nekoupíte hráče na dobré slovo (pokud tedy nesedíte v managementu AC Sparta Praha). Hráče chcete vidět když ne naživo, tak alespoň na videu. A proto pro vás rozšiřujeme náš videoobsah nejen na YouTube.

Představte si, představte si...

Největší hitovky nové sezóny, dlouhodobě nejprodávanější produkty nebo hromada novinek – to vše na vás čeká pod playlistem #predstavovacka.Ukážeme vám tenisové, hokejové i další produkty. Povíme vám k nim pár slov my ze SportObchod.cz nebo hosté jako Fitness DeeDee či Richard Štěpánek.Právě od hostujících spoluhráčů si slibujeme především posílení znalostí z praxe a užívání produktů. Proto jste si mohli užít třeba recenzi sportovního kočárku Thule Urban Glide 2 a chystáme další podrobnější recenze.Prostě se posaďte a nechte se přesvědčit o ideálním nováčkovi do vašeho sportovního arzenálu.

Naše produkty se vám rády odhalí

Největší novinkou jsou zatím videa se snadno zaměnitelným názvem #ukazovacka.Zatímco v představovačce vám produkty představujeme, v ukazovačce především ukazujeme. Novinky, designově povedené produkty – zkrátka vše, co byste si chtěli prohlédnout ze všech úhlů a do detailu.Krátkometrážní formát najdete mimo samostatného playlistu na YouTube také přímo v popisku produktu. V pár vteřinách si díky tomu uděláte komplexní obrázek o bruslích, botách, hokejkách či oblečení.

Sjíždějte nás v šalině i tramvaji

V neposlední řadě se snažíme přinést i kratičké sondy z aktuálního dění ve SportObchod.cz.Pro tento formát jsme zvolili zatím ne zcela rozšířený koncept vertikálních videí na instagramové televizi IGTV (pro funkční odkaz musíte být přihlášení na Instagramu ke svému účtu). Stačí, když si zaktualizujete instagramovou aplikaci a na našem profilu si pak IGTV rozkliknete.Případně si do mobilu stáhněte přímo aplikaci IGTV, kde můžete sledovat nejen nás, ale i další slavné osobnosti.Výhodou je, že si video pustíte na mobilu prakticky kdekoli.A co na vás na IGTV čeká? Jsme v začátcích, ale už jsme tady stihli vyhlásit soutěž o profi raketu, představit novou raketu Rogera Federera hned poté, co dorazila na sklad nebo vás vzít na prohlídku Camp Nou v Barceloně.

Nechte se informovat o premiérách dalších dílů

Pokud se chcete o novinkách či zajímavých produktech dozvědět víc a jako první, máme pro vás jednoduchou radu. Sdílejte, lajkujte a odebírejte naše kanály :)

Na jakých vlnách vysíláme?

YouTube | Představovačky, ukazovačky a další čky...Instagram | Nejaktuálnější dění hned teď na mobilu

Starší články