Draftujte nejlehčí hokejku od Baueru pro příští sezónu


3 minut čtení

Nejlehčí bauerka všech dob dorazila na sklad. Seznamte se s lehkou hokejkou pro příští sezónu.
Potěžkejte si 399g krásku Bauer Vapor 1X Lite a už nikdy nebudete chtít držet v rukou jinou. Oproti své předchůdkyni shodila pár gramů a právem ji vystřídala na trůnu královny krásy hokejových holí.Několik chytrých hlav v Baueru dalo hlavy dohromady a zkonstruovalo nejlehčí bauerku všech dob. Jen 399 gramů pádných argumentů vás přesvědčí o tom, že jste doposud hráli s příšerně těžkými kolosy.

Každý gram dolů se počítá

Technologie Advance Carbon Layering v sobě skrývá tenčí a odolnější vrstvy karbonu, než tomu bylo u předchozích modelů.Hokejka Bauer Vapor 1X Lite shodila 15 gramů oproti předchozímu modelu Vapor 1X.Právě vylepšenými karbonovými pláty vědci přimíchali do čepele chybějící ingredienci, která hraje v odtučňující kůře zásadní roli.

Nabít a pal!

Lehkost Vaporky by sama o sobě nebyla až tak důležitá. Při spojení redukce hmotnosti s dalšími výhodami už jde ale veškerá legrace stranou a z hokejky se stává obávaný predátor kluzišť.Hokejka nyní zvládne rychleji nabít, díky čemuž vystřelíte o 11 % rychleji než dřív. A nešťastný brankář může mít sebelepší reflex, ale na vaši hbitou střelu nestihne zareagovat.

Kroutit se bude jen obličej brankáře

Zbrusu novou technologií v hokejové holi Bauer Vapor 1X Lite je inovace QRT +. Vývojáři použili další speciální vrstvu uhlíkových vláken v oblasti krčku hokejky, kde shaft přechází v čepel hokejky.Výsledkem je o 20 % stabilnější čepel. Hokejka se vám nezkroutí při přijetí tvrdé přihrávky přes celé pásmo, ani při střele z voleje.Hokejka Bauer Vapor 1X Lite je k mání jak v seniorské, tak v juniorské verzi.

Prověřená kvalita nechybí

Při výrobě se vývojáři drželi postupu výroby Monocomp®, což znamená, že hokejka pochází z jediného kusu.Hokejky Bauer Vapor mají kick point ve spodní části shaftu a nic se nemění ani s novým modelem. Jakožto na vlajkové lodi hokejek pro příští sezónu neschází na Vapor 1X Lite prémiový karbon TeXtreme™.[caption id='attachment_9529' align='aligncenter' width='633']Patrick Lane s hokejkou Bauer Vapor 1X Lite Patrick Laine s hokejkou Bauer Vapor 1X Lite[/caption]Karbonová vlákna pak pojí technologie eLASTech®. Nemusíte se proto bát, že by se v hokejce tvořily mikropraskliny. Naopak, technologie prodlužuje životnost a hokejka díky ní nevyměkne.

Zpátky do budoucnosti

Naskočte do expresu Bauer Vapor 1X Lite spolu s Patrickem Kanem, Patrickem Lainem či českou nadějí Martinem Nečasem ještě letos a buďte v předstihu před konkurencí.Vybírejte model pro příští sezónu a sledujte svůj herní pokrok.

A jedeme dál...

Warrior: Hokejová výstroj pro bojovníky na leděVystřelili jsme seriál tipů pro hokejové hobíkyJak vybrat hokejku

Starší články