2433 CZK

Dámské běžecké boty adidas Ultraboost 21 Cloud White

Dámské běžecké boty adidas Ultraboost 21 Cloud White v bílé barvě využijete na silnici i jako stylovou obuv do města.

Tento produkt už nemáme v nabídce

Tento produkt už je za svým sportovním vrcholem. Podívej se do nabídky a vyber si nový produkt, který garantuje, že lépe odpovídá současným požadavkům sportovců.

Objednací číslo: 123662

Dámské běžecké boty adidas  Ultraboost 21 Cloud White

Dámské běžecké boty adidas Ultraboost 21 Cloud White

Tento produkt už nemáme v nabídce

Popis

Zažijte závratnou návratnost energie v silničních běžeckých botách adidas Ultraboost, které každý váš krok promění v malou explozi. Na nic nečekejte a vyrazte se za zážitkem z dlouhého, pohodlného a přesto rychlého běhu, protože nová generace běžecké obuvi Ultraboost 21 vám vynaloženou energii vrátí jako bumerang.

O 6 % víc

Ultraboost 21 obsahuje o 6 % víc energetických kapslích v mezipodešvi. To znamená více energie i pohodlí při každém došlapu i odrazu. Sice je díky tomu botka těžší (310 g), ale díky inovované technologii BOOST si to může dovolit.

Torzní systém LEP

Pokud víc BOOST, znamená víc návratnosti energie i komfortu, torzní systém LEP (Linear Energy Push) běžeckou obuv Ultraboost posouvá ještě blíže k výkonu. Botu stabilizuje, takže se jí nemusí bát ani běžci s pronačním došlapem. A co víc, Ultraboost 21 jsou díky LEP o 15 % dynamičtější.

Materiály z oceánu

adidas je znám svým zaměřením na využití recyklovaných plastů získaných z oceánů. Svršek Ultraboost 21 tvoří tkanina Primeknit+, která nejen chodidlo příjemně obejme, ale navíc šetří životní prostředí.

Podrážka Continental

Aby měl váš běh pořádný odpich, vybavili inženýři v adidas podrážku gumou Continental. Rychlost tak máte doslova pod palcem.

Náhled videa

adidas Ultraboost 21 nabízíme ještě třeba v oranžové barvě.

Parametry

Modelová řada Ultraboost 21
Pohlaví ženy
Barva bílá
Drop 10 mm
Hmotnost 340 g
Došlap neutrální / supinační
Typ běhu trénink

Technologie (3)

adidas Primeblue

Primeblue pro lepší svět

Svršek produktu je vyrobený ekologickým způsobem z materiálu Primeblue, který garantuje minimální 50% podíl materiálu z recyklovaného plastu. Tento produkt tak pomáhá redukovat plastový odpad, který se hromadí v oceánech. Proběhněte se pro dobrý pocit z pohybu a pro lepší pocit na duši.

Na detail technologie

adidas Boost

Nepotřebuješ křídla, nakopne tě revoluční pěna

Dochází ti šťáva? Technologie Boost přichází s revoluční pěnou v podešvi, která tě nakopne přívalem nové energie. Tisíce energetických kapslí se aktivují při každém dopadu a při odrazu se budeš cítit jako vyměněný člověk na startu sportovního zápolení.

Na detail technologie

adidas Torsion System

Pro přirozeně správný pohyb nohy

Použití technologie adidas TORSION® SYSTEM zajišťuje pohyblivost nohy v jejím přirozeném rozsahu a současně chrání nohu před přílišným zkroucením.

Co to je torze?

Samotná torze je pouze popis pohybu, kterým se míní protisměrné zkroucení dané oblasti kostí.  

Co se nohy týče, dochází ke zkroucení mezi přední a zadní stranou nohy.

Tento pohyb vzniká v nártu prostřednictvím 5 malých kůstek. Přirozený rozsah pohybu je zhruba 30° směrem dovnitř (mediálně) a zhruba 15° směrem ven (laterálně). Torzní pohyb nohy je pohyb pasivní, což znamená, že není vyvoláván svalovou kontrakcí, nýbrž je reakcí na zatížení nohy.

Jak to funguje?

Ve sportovní obuvi má TORSION SYSTEM za úkol umožňovat přirozený torzní pohyb nohy během zatížení (30°/15°) a současně chránit před výrazně zvětšeným torzním pohybem a před poraněním nártu. Aby mohl systém plnit tuto funkci, musejí být torzní elementy vzájemně přesně sladěny.

Na detail technologie

Hodnocení (0)

Produkt zatím nikdo neohodnotil. Buď první!

Přidat hodnocení

Dotazy (0)

Co tě zajímá o tomto produktu?

Zeptej se a my ti do 24 hodin odpovíme

Položit dotaz