Trailové běžecké boty Hanwag

Při běhání v terénu potřebuješ, aby noha opravdu dobře držela na svém místě. Ideální volbou jsou trailové běžecké boty. Podrážky trailové obuvi jsou vyráběny s pomocí speciálních technologií.

Zobrazeno produktů 0–0 z 0

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.


Díky nim se nemusíš bát běhat po kamení ani v horách. Další důležitou vlastností je skvělá přilnavost. Vyber si trailovky na kluzké kamení i do extrémního bahna.

Máme jak dámské trailové běžecké boty, tak i trailovou běžeckou obuv pro pány.

Představujeme Salomon Ultra Glide. Nejpohodlnější bota od Salomonu na dlouhé běhy.

Běhání skvěle působí na lidskou psychiku. Když k tomu běháš ještě v přírodě, je to doslova balzám na duši. Lehce ti však tuto idylku může pokazit špatný výběr běžeckých bot. Dbej proto na to, abys v terénu běhal v běžeckých trailových nebo krosových botách. Jedině dobře zvolené terénní běžecké boty ti dodají jistotu, že se ti noha nezvrtne na náročném povrchu.

Když už máš boty na běhání v terénu vybrané, vždy se hodí mít s sebou zásobu vody. Připravili jsme pro tebe sportovní láhve na vodu, které můžeš umístit do běžeckých batohů nebo vest. Skvěle drží na zádech a při běhu skoro nevíš, že je máte. Zajímat by tě mohl i náš široký sortiment běžeckého oblečení. Pokud si nebudeš vědět rady s výběrem, jsme tu od toho, abychom ti poradili.