Sady na badminton Yonex

Objev cenově výhodné badmintonové sety více raket. U rekreačních modelů dostaneš k sadě na badminton i míčky se sítí. Vybav se na dovolenou, nebo pořiď výhodný badmintonový set více raket do školy či badmintonového kroužku.

Zobrazeno produktů 1–1 z 1

Tady jsme bohužel mimo hru :(

Tebou zadaný výraz se nám nepovedlo spojit s žádným produktem v naší databázi.

Nevadí, zkus to znovu. Nebo nám napiš na info@sportega.cz. Rádi ti pomůžeme s hledáním.

  • Trvale nízká cena

Badmintonový set Yonex GR 505 ideální pro rekreační hráče a úplné začátečníky. Sada obsahuje 2 rakety a 2 plastové míčky.

849 Kč
skladem 3 ks 23.07. u vás

Badmintonové sety ti urychlí rozhodování, pokud sháníš zábavu na dovolenou na poslední chvíli. V sadě na badminton objevíš 2 až 4 badmintonové rakety. U setu badmintonových raket pro rekreační hráče najdeš zpravidla i badmintonové míčky nebo obal na raketu.

Požitek z rekreačního badmintonu umocní i badmintonové sety se sítí. Už si tedy nebudeš muset pinkat jen tak na udržení míčku ve vzduchu. Roztáhneš síť, nastuduješ badmintonová pravidla a zábavu na odpoledne máš vyřešenou.

Sady badmintonových raket pro závodní hráče obsahují dva stejné modely, ale za zvýhodněnou cenu. Pokud tedy hraješ často a na vysoké úrovni, neměj strach z toho, že se ti protrhne badmintonový výplet a budeš mít po legraci. Z bagu na rakety vytáhneš další model a v klidu navážeš na svůj výkon.